Rudolf Schuster 2. prezident Slovenska

Vztahuje se k


Články

Strůjce Zemanova úspěchu. Nenápadný Slovák pomohl už podruhé prezidentovi na Hrad

29.ledna » Seznam Zprávy
Stratég Zemanovy kampaně Roman Lipták slavil vítězství ve volbě prezidenta už třikrát. Na Slovensku s Rudolfem Schusterem a dvakrát v Česku s Milošem Zemanem.

V roce 1999 volila Schustera. Teď vybírá českého prezidenta

26.ledna » Zlínský deník
Vzít občanský průkaz, volební lístek a jít odvolit. Pro mnohé voliče je splnění občanské povinnosti už rutina, kterou si odbudou a jdou si zase po svých.

Stál za Zemanem a porazil Mečiara. Nyní šéfuje analytickému odboru Hradu

18.prosince » Lidovky.cz
Vyhrál už dvoje prezidentské volby ve dvou různých zemích, přesto ani jednou neusedl do křesla hlavy státu. Jméno Slováka Romana Liptáka není většině občanů příliš známo, byl přitom stratégem, díky němuž jeho krajan Rudolf Schuster před 18 lety do...

Konference Literatura faktu

16.října » Protext
Praha 16. října (PROTEXT) - Ve středu 18. října 2017 se koná v Malé aule Rektorátu Univerzity Karlovy v Praze mezinárodní konference s tématem Literatura faktu dnešních dnů - žánry a průniky. Konferenci pořádá Klub autorů literatury faktu, Institu...

Fico si stěžuje na Kisku: Prezident jde mezi studenty a na mě nadává, útočí na mě

4.dubna » globe24.cz
Bratislava - Vztahy mezi slovenským prezidentem Andrejem Kiskou a vládou premiéra Roberta Fica nikdy nebyly příliš dobré, nyní se však spory vyostřily.

Papaláš Kiska? Výpady Ficovy vlády vůči hlavě státu se stupňují

4.dubna » EuroZprávy.cz
Bratislava - Vztahy mezi slovenským prezidentem Andrejem Kiskou a vládou premiéra Roberta Fica nikdy nebyly příliš dobré, nyní se však spory vyostřily.

Trapnučký koniec nahnedlého liberála

26.ledna » Preženu.sk
Viem. Nie je to populárne. A už vôbec nie na Slovensku. Liberalizmus tu jednoducho nemá na ružiach ustlané. Za jeho predstaviteľov sa už v minulosti pasovali rôzni podivuhodní politici a strany.

Schuster o Gašparovičovi: Na cestu by som ho nevzal, nevládal by

10.ledna » Noviny.sk
BRATISLAVA - V utorok usporiadal Andrej Kiska spoločný obed s bývalými prezidentmi Slovenska. Ako povedal prezident pre médiá po skončení obeda, atmosféra bola veľmi priateľská a živá. Súčasného prezidenta úprimne zaujíma názor predchodcov a oceni...

Bývalý lékař exprezidenta Schustera skončil jako bezdomovec, ale dostal novou šanci

26.prosince » Novinky.cz
Lékař Ľubomír Laurinec, který svého času léčil slovenského prezidenta Rudolfa Schustera, prošel vězením a poté skončil na ulici jako bezdomovec. V současnosti dostal novou šanci a poletí na misi do afrického Čadu.

Michal Giboda: Proměny revoluční a proměny revolucionářů

4.prosince » ParlamentniListy.cz
Oslavy 17. listopadu vyplavily na povrch důvody současného stavu české společnosti. S hodnocením se přihlásila kulturní fronta hledající na Václaváku nebezpečí, jenž společnost ohrožuje. Hřímali zpěváci, aby po několika dnech předvedli na Zlatem S...
Filip Vujanović - Prezident Černé Hory

Tato informační stránka o Rudolf Schuster zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Schuster" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes