Jakub Šedivý

Related to

PREVIEW: Vše při starém (skoro). Benátky zase postavily mladý tým

6.September » Hokej.cz
Věkový průměr aktuální benátecké soupisky je 21 let. Z toho jen čtyři hráči mají přes 22 let: Petr Kolmann, Lukáš Pabiška, Adam Dlouhý a Daniel Špaček.

Mladí ladí stream nabízí večer v režii Top Dream Company

22.April » MusicWeb.cz
Pod hlavičkou Mladí ladí stream nabízí festival Mladí ladí jazz sérii čtvrtečních online koncertů, které probíhají díky platformě Zoom v interakci s publikem. Díky ní mají muzikanti možnost sledovat na obrazovce reakce svých fanoušků, ať jsou kdek...

Do odběrového centra mohou objednávat pouze praktičtí lékaři

Od úterního rána je v provozu v Příbrami odběrové centrum, které je umístěné na parkovišti před nemocničním areálem na Zdaboři. Počet odběrů, které jsou v něm provedeny, je omezený a určený pouze pro praktické lékaře z Příbramska.

Sedmnáctka držela s USA krok půl zápasu. Je to posun, těší Eismanna

5.February » Hokej.cz
Reprezentace do sedmnácti let začala turnaj pěti zemí v Rusku prohrou 3:7 se Spojenými státy americkými, které rozhodly do té doby vyrovnanou partii v závěru prostřední třetiny.

Sedmnáctka držela s USA krok půl zápasu, pak jasně padla

5.February » Hokej.cz
Reprezentace do sedmnácti let začala turnaj pěti zemí v Rusku prohrou 3:7 se Spojenými státy americkými, které rozhodly do té doby vyrovnanou partii v závěru prostřední třetiny.

Best of Casablanca 2019. Čeští vodáci, pěšáci, cyklošílenci, lezci i zevláci v nejlepší formě

2.January » RadioWave
Mekka, Amerikou křížem krážem pěšky i na kole, na kajaku kolem Evropy, zážitky nabírané v několika dnech i letech… Nabízíme ohlédnutí za uplynulým rokem s českými cestovateli, kteří byli hosty pořadu Casablanca. Překonali nebezpečí života, absolvo...

Ročník 2003 poprvé vyzrál na Rusy! Zasloužili jsme si to, hlásí Hamrla

22.December » Hokej.cz
Reprezentace do sedmnácti let napotřetí proti Rusům uspěla. Základy těsné výhře položil národní tým ve druhé třetině, kdy šel do dvougólového vedení. Napínavý závěr uhlídal brankář Patrik Hamrla, jenž se podepsal pod první výhrou ročníku 2003 prot...

Duel obratů pro sedmnáctku Rusů. Musíme hrát na sto procent, hlásí Zachrla

20.December » Hokej.cz
Reprezentace do sedmnácti let zahájila předvánoční akci proti Rusku těsnou prohrou, když ve Vrchlabí dvakrát ztratila vedení a padla gólem z 55. minuty.

Zastihnout Jakuba Šedivého v Čechách je umění

18.December » iFotoVideo.cz
Při svých rozhovorech poznávám neuvěřitelné lidi. Kuba je jedním z nich − skromný a milý, odpovídá s úsměvem a zvládá toho opravdu hodně. Byl už účastníkem mnoha náročných expedic například do Patagonie, Thule Bherri v západním Nepálu, severního N...

Sedmnáctka letí o Vánocích do Finska. Obě akce absolvuje 11 hráčů

9.December » Hokej.cz
Hodně nabité období kolem svátků čeká reprezentanty do 17 let. Po domácím trojutkání s Ruskem se vydají ke třem zápasům do Finska, hlavní kouč Václav Eismann nyní oznámil neúplnou nominaci.

Kontumace! Liberecká juniorka pyká za mladé, tři body bere Motor

4.December » Hokej.cz
Velké chyby se minulý týden dopustilo vedení juniorky Liberce. Bílí Tygři za ni teď pykají, přišli totiž o výhru 3:2 nad Českými Budějovicemi a po kontumaci připadly tři body soupeři!

Nula v útoku stála šanci na finále, sedmnáctku čeká boj o bronz

9.November » Hokej.cz
Čeští hokejisté do 17 let si na kanadském turnaji World Hockey Challenge o zlato nezahrají. V opatrné semifinálové bitvě podlehli Rusům 0:4, herně vyrovnaný zápas rozhodla sborná větší úspěšností v několika málo šancích. Češi tak alespoň zkusí po ...

Tato informační stránka o Jakub Šedivý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Šedivý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes