Marek Šedivý

Vztahuje se k

PKF - Prague Philharmonia: Schubert. Hindemith. Franck (K9)

22.května » Informuji.cz
Devátý koncert Komorního cyklu v Barokním refektáři Profesního domu MFF... | Praha 1 - (2019-06-03 19:30:00 - 2019-06-03 00:00:00)

Světová premiéra. Symfonický orchestr Českého rozhlasu představí v Rudolfinu skladbu Narcissus

7.května » Český rozhlas
Tři mladí talentovaní čeští hudebníci a světová premiéra skladby napsané na objednávku Symfonického orchestru Českého rozhlasu - tak bude vypadat pondělní večer v pražském Rudolfinu. Rozhlasoví symfonici zahrají skladbu Narcissus, kterou pro ně na...

Nový šéfdirigent i spolupráce s Radůzou. Rozhlasoví symfonici představili plány na nadcházející sezonu

26.dubna » Český rozhlas
Symfonický orchestr Českého rozhlasu chce i s novým šéfdirigentem Alexanderem Liebreichem pokračovat v oblíbených koncertních řadách. V nové sezoně chystá koncert s písničkářkou Radůzou, ale i večer pro milovníky největší klasiky.

Pohádkově laděná Bystrouška z opavského revíru

23.dubna » Opera PLUS
Oním revírem je přeneseně myšleno Slezské divadlo Opava, kde v neděli 22. dubna proběhla premiéra Janáčkovy opery Příhody lišky Bystroušky. Jedná se o jednu z nejhranějších českých oper nejen na domácích, ale i zahraničních pódiích. Dílo je dobře ...

Prezident Asociace veřejně prospěšných organizací Marek Šedivý

20.dubna » ČRo Regina
Hostem pořadu K věci bude prezident Asociace veřejně prospěšných organizací a ředitel nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda Marek Šedivý.

Liška Bystrouška v opeře. Slezské divadlo chystá novinku

12.dubna » Týden.cz
Slezské divadlo v Opavě připravuje operu Leoše Janáčka Příhody lišky Bystroušky. Režisérkou je Jana Andělová Pletichová, dirigentské taktovky se ujal Marek Šedivý. Premiéra se uskuteční 22. dubna.

Karatista z Ostravy si přivezl z Rumunska bronz

14.února » Ostrava-Online.cz
“Chci být olympijským vítězem”, říká jedenáctiletý karatista z Ostravy, který dovezl z Rumunska bronz. V neděli 11. února 2018 se konal mezinárodní turnaj v rumunském městě Oradea s názvem “TRANSYLVANIA OPEN GRAND PRIX”. Zúčastnil se ho také jeden...

Bronz z Rumunska dovezl mladý ostravský karatista, který se chce stát olympijským vítězem

13.února » Novinky.cz
V neděli 11. února se konal mezinárodní turnaj v rumunském městě Oradea s názvem Transylvania Open Grand Prix. Zúčastnil se ho také jeden mladý český závodník - Marek Šedivý z ostravského klubu ATTFIS.

Mladí ostravští karatisté uspěli v prvním letošním turnaji

15.ledna » Ostrava-Online.cz
OSTRAVA - V neděli se karatisté z klubu ATTFIS Ostrava vydali na první turnaj v roce 2018 do Hradce Králové a přivezli domů 27 medailí. Nejúspěšnějším závodníkem se stal Michal Břuska.

Ostravští karatisté uspěli v Hradci Králové, vybojovali celkem 27 medailí

15.ledna » Novinky.cz
V neděli 14. ledna se karatisté z klubu ATTFIS Ostrava vydali na první turnaj v novém roce 2018 do Hradce Králové a skvěle zde uspěli - vybojovali celkem 27 medailí (13 zlatých, 10 stříbrných a 4 bronzové).

Program festivalu Hudební Skuteč

11.ledna » Chrudimské noviny
Skuteč - Odbor kultury a školství Městského úřadu zahájil předprodej vstupenek na každoroční festival Hudební Skuteč. Přinášíme přehledný program této vyhledávané kulturní akce, která se koná v období od 18. března do 13. května. SYMFONICKÝ ORCHES...

Neziskové organizace v pokřiveném zrcadle mediálního analytika Parlamentních listů

1.ledna » manipulatori.cz
Petr Žantovský, „mediální analytik“, poradce ředitele ČRo a urputný bojovník proti České televizi, soustavně útočí i na neziskové organizace. Napsal o tomto tématu již vícero článků, ve kterých používá polopravdy, případně lži, které přebírá z Put...

Tato informační stránka o Marek Šedivý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Šedivý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes