Adam Sedláček

Vztahuje se k

Třináctka v derby přehrála Hlučín

20.března » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctku Opavy čekalo derby s Hlučínem. Na umělé trávě v Kylešovicích kluci SFC zápas zvládli. Vyhráli 5:1. Hattrickem se blýskl Adam Sedláček, po jednom gólu přidali Dominik Malý s Maxem Hírešem.

Tenista Martin Fiala statečně bojoval se staršími soupeři

13.února » Trutnovinky
Oblastní přebor starších žáků si zahrál také Martin Fiala. V Letohradu si hráč, který je věkem stále ještě mladší žák, postupně poradil se třemi soupeři a nestačil až v semifinále na pozdějšího vítěze. O dva roky staršímu Janu Krejčímu ze Svitav p...

Třináctka na mezinárodním trianglu

13.února » SFC Opava
Redakce - Opava – Naše třináctka se představila na mezinárodním trianglu v Žilině. Kromě domácích Šošonů změřila síly s polským týmem GKS Katowice.

Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místo

12.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.

Třináctka startovala na republice

28.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Až do finále halového mistrovství republiky se probojovali fotbalisté naší třináctky. Na kladenské palubovce odehráli pět zápasů, bohužel bez jediného bodového zisku.

Třináctka postoupila do finále republiky

21.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC skvěle prošla kvalifikačním turnajem na mistrovství republiky v halovém fotbalu. Na palubovce v Bílovci vybojovala čtyři vítězství a jednu remízu. O víkendu ji čeká velké finále na Kladně.

Třináctka vyhrála ve Frýdku-Místku

11.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Další vítězství si připsali fotbalisté opavské třináctky. Na hřišti v Lískovci porazili domácí Frýdek- Místek 5:2. Zápas měl velmi dobrou kvalitu.

Čtyři tenisté Loko na mistrovství uspěli v prvním kole. Pak padli

31.srpna » Trutnovinky
Simona Křepinská. V kategorii mladších žáků o prázdninách klub reprezentovali Martin Fiala v Liberci a Eliška Hrabalová v Mostě. Oba shodně uhráli výborné první kolo, když na raketě Martina skončil Sebastian Chodura z Prostějova (6:1, 7:6) a Elišk...

Třináctka ovládla derby v Hlučíně

27.srpna » SFC Opava
Redakce - Hlučín, Opava – Třináctka Slezského FC zvládla na výbornou derby s Hlučínem. Na hřišti v Kozmicích vyhrála 7:1.

Třináctka měla střelecké hody, přehrála Vsetín

20.srpna » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté SFC věkové kategorie U 13 se ve své letošní premiéře představili proti Vsetínu. Svěřenci trenéra Marcela Klajmona měli nabito ostrými. Výsledek 23:0 svědčí za vše.

Tenisová družstva: zářili mladší žáci, dospělým postup unikl

14.července » Trutnovinky
Bilancování začněme těmi nejmenšími, tzn. věkovou kategorií baby tenistů, která je určená pro děti od 8 do 9 let. V této kategorii startovala dvě družstva, která soutěžila o případné vítězství v memoriálu Zdeňka Kocmana. Áčko mělo v těžké skupině ...

Stříbro z oblasti otevřelo tenistce Hrabalové dveře na republiku

22.května » Trutnovinky
Jedenáctiletá hráčka Lokomotivy v prvním kole bez větších problémů přešla přes Kateřinu Rakoušovou z Hlinska (6:1, 6:1) a poté stejně hladce vyprovodila z kurtu Terezii Drášilovou z Pardubic (6:0, 6:1). Turnajová pětka se ve čtvrtfinále nezalekla ...

Tato informační stránka o Adam Sedláček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Sedláček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes