Kateřina Sedláková

Vztahuje se k

Muzikálový Rocky Peter Pecha: Řeší svatbu a plánuje i miminko!

11.června » Blesk.cz
V březnu získal zpěvák Peter Pecha (28) cenu Thálie, ale daří se mu i v soukromém životě. S partnerkou Kateřinou Sedlákovou (31) totiž připravují veselku a pomalu se připravují i na založení rodiny. Kdy přivítají prvního potomka?

Muzikálový fešák plánuje svatbu i miminko! S touhle kráskou už na potomkovi intenzivně pracují

11.června » Super.cz
Muzikálový zpěvák a držitel ceny Thálie Peter Pecha chystá svatbu. Do roka a do dne od zásnub to ale nebude. A vypadá to, že dřív než veselka přijde první potomek. S přítelkyní Kateřinou Sedlákovou už na tom pracují.

Hezoun Peter Pecha se chce zbavit ceny Thálie! Co ho k tomu vede?

12.dubna » Blesk.cz
Muzikálový herec Peter Pecha (28), který letos získal cenu Thálie, by byl nejšťastnější, kdyby ji doma vůbec neměl. Není to ale proto, že by z ní nebyl nadšený. Důvod vás překvapí.

Pecha a Sedláková: Český Rocky se bude ženit

30.března » Aha!
Na romantickou vycházku mezi pouťové atrakce vyrazil zpěvák z muzikálu Rocky a Mamma Mia! Peter Pecha (28) se svou snoubenkou Kateřinou Sedlákovou (31). Pomalu začínají plánovat svatbu!

Nejhezčí český Rocky je romantik jako hrom: Takhle si hýčkal snoubenku na Matějské a promluvil o svatbě

18.března » Super.cz
Matějská pouť každoročně přitáhne na holešovické Výstaviště děti, dospělé i zamilované páry. Na takovou romantickou vycházku mezi pouťové atrakce vyrazil i zpěvák z muzikálu Rocky a Mamma Mia! Peter Pecha se svou snoubenkou Kateřinou Sedlákovou. V...

Romantika na Matějské. Peter Pecha vyvedl krásnou snoubenku

15.března » ★ STARonline.cz
Loni o Vánocích ji požádal o ruku, svatbu ale rozhodně do roka a do dne neplánují. Petr Pecha a jeho krásná snoubenka Kateřina Sedláková nemají totiž čas ani jeden na druhého, natož plánovat svatbu.

Mám hlavu jako pátrací balón, tvrdí Pechova přítelkyně. A on souhlasí

14.března » Expres.cz
Další články k tématu: Muzikálová hvězda Pecha: Nechápu zákon o dabingu, neměl bych tak dobrou češtinu Zrození Rockyho. Tohle Peter O. Pecha zvládl za 41 dní! Hvězda Rockyho se bude ženit. Vezme si tuto krásku! Svalovci z Rockyho vyvedli svoje par...

Romantika na Matějské. Peter Pecha vyvedl krásnou snoubenku

13.března » Kultura21.cz
Loni o Vánocích ji požádal o ruku, svatbu ale rozhodně do roka a do dne neplánují. Petr Pecha a jeho krásná snoubenka Kateřina Sedláková nemají totiž čas ani jeden na druhého, natož plánovat svatbu. I čtyřdenní dovolenou musí plánovat několik měsí...

Kniha o falešných lécích od Hany Hindrákové se dočká dotisku

Trutnov - Jen několik měsíců po vydání knihy Smrtící byznys trutnovské rodačky, spisovatelky Hany Hindrákové hlásí nakladatelství Alpress vyprodaný celý náklad a plánuje dotisk.

Rocky Peter Pecha se na Štědrý den zasnoubil s krásnou Kateřinou

28.prosince » Bleskově.cz
Hlavní postavu legendárního snímku Rocky ztvárňuje již několik let v Kongresovém centru v Praze herec Peter Pecha. Nyní přišel s romantickou novinou - svou milou požádal o Vánocích o ruku. Vše se mu ale značně zkomplikovalo.

Hvězda Rockyho se bude ženit. Vezme si tuto krásku!

27.prosince » Expres.cz
Další články k tématu: Paulie z Rockyho míří do Prahy. Kde ho můžete potkat? Jan Kříž bude tátou. Narodí se mu malý Rocky! Paulie z legendárního Rockyho míří do Prahy. Kde potkáte Burta Younga? Bojové sporty? Nesnesu je, říká překvapivě ženská hrd...

Český Rocky po osmi letech požádal o Vánocích přítelkyni o ruku: Tohle je zásnubní prsten krásné Kateřiny

27.prosince » Super.cz
Po osmi letech se rozhoupal. Představitel Rockyho ze stejnojmenného muzikálu Peter Pecha požádal svou krásnou přítelkyni Kateřinu Sedlákovou na Štědrý večer o ruku. Českému Rockymu vyšel až plán „B“.

Tato informační stránka o Kateřina Sedláková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Sedláková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes