Hynek Sedlář

Vztahuje se k

Letní počasí pokračuje: Tropy doprovodí bouřky

29.května » Aha!
Podle kalendáře je stále květen, ale rtuť teploměru šplhá k hodnotám těch nejžhavějších srpnových dní. Místy by dnes mohly padnout i třiatřicítky. Ochladíme se ve chvíli, kdy tropické vedro doprovodí bouřky.

První úspěch houbařský. Hynek lovil u antuky

28.května » Zlin.cz
ZLÍN - Houbaři, pozor! Je teprve konec května, ale naděje už má konkrétní podobu. Byť jde spíše o první vlaštovky, tedy správněji řečeno klouzky.

Správná řeč pana správce, aneb Jiří a jeho muži v akci

16.října » Zlin.cz
Je mu osmdesát. Elán mu mohou závidět o polovinu let mladší. Končící tenisová sezóna v roli správce je pro bývalého konstruktéra Jiřího Pavelku dvacátou v pořadí a že jich ještě bude.

VIDEO: Tvrdá rána pro zlínské tenisty. Areál na Vršavě zaplavily voda a bahno

2.srpna » Zlin.cz
Průtrže mračen posledních hodin si vybraly pořádně vysokou daň v jednom z nejhezčích tuzemských tenisových areálů ve Zlíně na Vršavě.

Pomalu, důkladně, kvalitně. Antuka chce své

25.dubna » Zlin.cz
ZLÍN - Tenisté, ti závodní i rekreační, dali vale hale. A těší se na antukovou sezónu. Ve Zlíně na Vršavě jim chystají půlroční radovánky na červených kobercích pánové Jiří, František, Oldřich a Hynek. Opravdu skvěle sehraná parta.

Tato informační stránka o Hynek Sedlář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hynek Sedlář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes