Stanislav Šedý

Vztahuje se k

Nejoblíbenějším řidičem Stanislav Šedý a průvodčí Kristýna Vavřichová

10.prosince » Naše Jablonecko
V anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu a průvodčí ve vlaku zvítězili pro rok 2016 řidič Stanislav Šedý ze společnosti BusLine a.s. a mezi průvodčími vyhrála Kristýna Vavřichová ze společnosti České dráhy a.s.

Stanislav Šedý z Rokytnice nad Jizerou je řidičem roku

9.prosince » Krkonošský deník
Rokytnice nad Jizerou - Už devátý titul Řidič roku za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci společnosti BusLine a.s. Letos zvítězil Stanislav Šedý ze střediska Rokytnice nad Jizerou. O vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umíst...

Řidičem roku Libereckého kraje je Stanislav Šedý z BusLine

7.prosince » libereckénovinky.cz
Už devátý titul „Řidič roku“ za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci společnosti BusLine a.s. Letos zvítězil Stanislav Šedý ze střediska Rokytnice nad Jizerou.

Nejoblíbenějším řidičem je Stanislav Šedý a průvodčí Kristýna Vavřichová

6.prosince » InfoDnes.cz
(liberecdnes.cz) V anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu a průvodčí ve vlaku zvítězili pro rok 2016 řidič pan Stanislav Šedý ze společnosti BusLine a.s. a mezi průvodčími vyhrála paní Kristýna Vavřichová ze společnosti České dráhy a.s. ...

Tato informační stránka o Stanislav Šedý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Šedý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes