Olga Sehnalová Česká lékařka a politička

Vztahuje se k

MUDr. Olga Sehnalová, MBA

2.června » ParlamentniListy.cz
Evropský parlament schválil konečné znění legislativy, která pracovníkům vyslaným do jiného členského státu EU přinese stejnou mzdu za stejnou práci na stejném místě.

Europoslanci chtějí bojovat se stáčením tachometrů. Česko chystá zpřísnění pokut

31.května » Novinky.cz
Stáčení tachometrů při prodeji ojetin není jen finančním podvodem, ale ohrožuje i bezpečnost a životní prostředí, zaznělo v debatě europoslanců ve Štrasburku. Vyzvali Evropskou komisi, aby stáčení kilometrů kvalifikovaly jako trestný čin všechny č...

MUDr. Olga Sehnalová, MBA

29.května » ParlamentniListy.cz
Vliv alkoholu na bezpečnost silničního provozu a související statistické údaje z ČR a EU i příklady toho, jak s touto významnou příčinou nejzávažnějších dopravních nehod bojují další evropské země.

MUDr. Olga Sehnalová, MBA

25.května » ParlamentniListy.cz
Výbor pro dopravu a cestovní ruch přijal první část balíčku mobility, kterou Komise představila loni v květnu. Poslanci a poslankyně hlasovali o důležitých zprávách, které se týkaly zpoplatnění silnic.

Na krála, matičko, na krála!

18.května » Rádio Praha
Jízda králů ze Slovácka se představila v Bruselu v tradiční podobě i jako inspirace současných oděvních designérů

MUDr. Olga Sehnalová, MBA

18.května » ParlamentniListy.cz
Evropským parlamentem se rozléhal zvuk vlčnovských houslí a kolemjdoucí se nestačili divit, že potkali krále. Se svou družinou totiž do Bruselu přijel král z Vlčnova na dvě události, které představily tradice Slovácka.

Dejte dvojí kvalitu potravin na „černou listinu“ EU, žádá Sehnalová

16.května » Blesk.cz
Přidejte praktiky spojené s dvojí kvalitou potravin na „blacklist“ Evropské unie. To chce ve své zprávě europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD). V příslušné směrnici totiž zatím klamání spotřebitele v tomto směru chybí. Nadále tak do Česka proudí ze ...

Avízo: Prezentace regionu Slovácka v prostorách Evropského parlamentu

12.května » ČSSD
V úterý 15. května přijede do Bruselu vlčnovský král se svou družinou. Poslankyně Evropského parlamentu Olga Sehnalová a Martina Dlabajová tam totiž budou pořádat dvě události, které představí tradice Slovácka – v Evropském parlamentu zahájí výsta...

MUDr. Olga Sehnalová, MBA

9.května » ParlamentniListy.cz
V polovině dubna se v New Yorku konalo zasedání Valného shromáždění OSN, jehož tématem byla i otázka bezpečnosti silničního provozu.

Tato informační stránka o Olga Sehnalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olga Sehnalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes