Pavla Sekaninová

Vztahuje se k

Hrabě Kálnoky se vrací z Austrálie do Letovic. Až po smrti

24.dubna » Blanenský deník
Letovice – Poslední hrabě Alexandr z rodu Kálnoky, který vlastnil letovický zámek, se po sedmdesáti letech vrátí na Blanensko. Přesněji jeho ostatky. V květnu jej pohřbí v kryptě letovického kláštera Milosrdných bratří. Ve městě Kálnoky prožil výz...

Boskovice jsou historickým městem kraje. Místní od ocenění čekají zlepšení oprav

24.dubna » Blanenský deník
Boskovice – Historické město jižní Moravy za rok 2017. Tímto titulem se od minulého týdne pyšní Boskovice. Cenu Boskovičtí převzali z rukou ministra kultury v demisi Ilji Šmída. „Ocenění město získalo už víc než desetkrát,“ upozornila senátorka a ...

Ropuchy lezou za rozmnožováním přes silnice. Ochránti před auty je mají zábrany

Adamov /FOTOGALERIE/ – Velké žabí putování mohou v těchto dnech pozorovat lidé v jednom úseku silnice mezi Adamovem a Křtinami na Blanensku. Obojživelníci každé jaro táhnou do nedalekého Josefovského rybníka, kde se rozmnožují.

Studenti vyjdou stávkovat do ulic. Vadí jim chování vlády i prezidenta

15.března » Blanenský deník
Jižní Morava – Bránit společenské a ústavní hodnoty vyrazí ve čtvrtek v poledne z lavic i přednáškových sálů studenti z celé republiky. Do stávky nazvané Vyjdi ven se jen na jižní Moravě zapojí stovky mladých lidí.

Náhrada za silnici smrti? Místo dálnice jen silnice první třídy, padlo v Senátu

15.března » Blanenský deník
Jižní Morava - Podepsali petici a čekají, co se bude dít. Sedmnáct tisíc lidí podpořilo stavbu dálnice číslo 43, která spojí Brno s Moravskou Třebovou. Na úterním veřejném slyšení v Senátu padl návrh místo dálnice vybudovat novou silnici první třídy.

Tato informační stránka o Pavla Sekaninová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Sekaninová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes