Natalia Seliverstova

Vztahuje se k

Doba polorozpadu. Jak a proč se rozpadne Evropská unie. Názor

Odmítnutí italského prezidenta schválit vášnivého euroskeptika na post ministra hospodářství vyvolal politickou a ekonomickou krizi nejen na Apeninách, ale i v celé Evropě.

6.března » Nová republika
Ruské ministerstvo zahraničních věcí uvedlo, v čem spočívá cíl amerických sankcí © Sputnik/ Natalia Seliverstova 6.3.2018 Sputnik Americké sankce proti RF mají za cíl destabilizaci situace v Rusku, prohlásil náměstek ministra zahraničí Sergej Rjab...

EXKLUZIVNĚ: Ruský generál vyvrátil mýty o sovětské válce v Afghánistánu

Tento týden si v Rusku a v 14 ostatních bývalých republikách SSSR připomínají 29. výročí ode dne zahájení stažení sovětských vojsk z Afghánské demokratické republiky.

Soros prohlásil, že Facebook a Google ohrožují společnost

Sociální síť Facebook a Google představují hrozbu pro společnost, prohlásil miliardář George Soros na Světovém ekonomickém fóru v Davosu. Jeho slova uvádí časopis The Business Insider.

Je Uber bezpečnou službou? Řidič této společnosti je obviněn ze znásilnění čtyř žen

Alfonso Alarcon-Nunez, řidič služby Uber, žijící nelegálně v Kalifornii čelí obvinění ze znásilnění minimálně čtyř žen a také z přepadení a okradení.

Apple slíbila výměnu iPhone 6 Plus za zdokonalený model

Společnost Apple zahájila v USA bezplatnou výměnu iPhone 6 Plus za smartfony jiného modelu, iPhone 6s Plus, píše MacRumors s odkazem na zprávu rozeslanou autorizovaným servisním střediskům.

Francouzi chtějí po Rusku, aby splatilo carské dluhy

Stovky tisíc Francouzů se domáhají toho, aby Rusko splatilo dluhopisy z carských dob v hodnotě 30 miliard eur, uvádí RFI.

USA vnesly do černého seznamu dvě ruské společnosti

Americké ministerstvo obchodu zaneslo do černého seznamu dvě ruské společnosti, které pracují ve vojenském průmyslu, stojí ve zprávě, která byla umístěna na stránky Federálního registru.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Natalia Seliverstova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natalia Seliverstova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes