Natalja Seliverstova

Vztahuje se k

Šéf Adidas sdělil, jak škodí Západu protiruské sankce

Šéf německého koncernu Adidas Kasper Rorsted má za to, že Západ potřebuje zlepšit vztahy s Ruskem. Řekl to v interview pro list Frankfurter Allgemeine Zeitung.

MZV RF reagovalo na obvinění Ruska z agrese ze strany USA

Představitelé USA, kteří obviňují Rusko z agrese, by měli použít takovou definici ke svému vlastnímu státu, myslí si ředitel úřadu pro nešíření a kontroly zbrojení MZV RF Michail Uljanov.

První čínský letoun C919 absolvoval rychlostní zkoušku

První čínské osobní letadlo C919 úspěšně absolvovalo rychlostní zkoušky na vzletové a přistávací dráze, napsal v pondělí list Rénmín Rìbào.

CM: Moskva a Peking zavírají dolaru kyslík – pomalu, ale jistě

„Možná i nevelkými kroky, Rusko a Čína se ale pokoušejí „vyvést americký dolar ze hry“, píše Contra Magazine. Díky těsné ekonomické, finanční a geopolitické spolupráci mohou Moskva a Peking vytvořit předpoklady pro nové globální standardy a díky t...

Média informovala o možných teroristických útocích v USA před volbami

Americkýý televizní kanál CBS s odkazem na nejmenované zdroje informoval o existenci údajů v souvislosti s předpokládanou hrozbou teroristických útoků ve třech amerických státech den před prováděním prezidentských voleb v USA.

Financial Times: Ruský průmyslový sektor se začal obnovovat

Ruská ekonomika se obnovuje, o čemž svědčí údaje analytické společnosti IHS Markit, píše The Financial Times.

Clintonová připravuje pro Američany „položenskou“ vládu

Bývalá ministryně zahraničí a v současné době kandidátka na prezidenta USA za Demokratickou stranu Hillary Clintonová prohlásila, že v případě svého vítězství hodlá sestavit svou vládu rovným dílem z žen a mužů, informuje agentura Associated Press.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Natalja Seliverstova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natalja Seliverstova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes