Semjon Semenčenko

Vztahuje se k

Dobrovolníci jsou vyzváni k odchodu

30.ledna » Nová republika
Genadij Petrov 30. 1. 2018 zdroj Tiše, bez velkého rozruchu v médiích, běží na Ukrajině významný proces: mizí fenomén zrozený válkou na Donbasu - takzvané dobrovolnické prapory, které se postupně stahují z fronty. Prezident Petr Porošenko shromažď...

Na Ukrajině ohlásili začátek druhé fáze obchodní blokády Donbasu

Organizátoři obchodní blokády Donbasu přecházejí do druhé fáze, prohlásil ukrajinský poslanec Semjon Semenčenko. „Teď zahajujeme druhou fázi,“ řekl poslanec ve vysílání ukrajinské televize ZIK.

Poslankyně Rady obvinila velitele Tornáda ze znásilňování malých dětí

Poslankyně ukrajinské Nejvyšší rady, zástupkyně strany Lidová fronta Taťjana Čornovolová obvinila v pořadu televizní stanice 112 Ukrajina velitele rozpuštěné speciální roty ukrajinského ministerstva vnitra Tornado z toho, že znásilňovali malé děti.

Na Ukrajině našli svého Putina. Je to důležité zvonění pro juntu

30.března » Nová republika
Ljubov Ljulko 31. 3. 2016 zdroj Soud uznal vítězství Jurije Vilkula ve volbách primátora Krivovo Roga legitimním. Je to víc než vítězství opozice v jednom ukrajinském městě. Je to reálný odraz nálad lidí na Ukrajině. Ukázalo se, že veškerou nynějš...
Dmytro Jaroš - Ukrajinský politik
Philip Hammond - Britský ministr obrany
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Semjon Semenčenko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Semjon Semenčenko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes