Samanta Lal Sen

Vztahuje se k

Stromový muž se po operacích vrací domů

7.ledna » Echo24.cz
Šestadvacetiletý Bangladéšan, jehož ruce donedávna vypadaly jako strom, se uzdravuje a po sérii náročných operací a roce stráveném v nemocnici je téměř připraven vrátit se domů. Abul Badžandar trpí vzácným onemocněním kůže, kvůli němuž mu na rukou...

Bangladéšský "stromový muž" se po operacích brzy vrátí domů

6.ledna » Týden.cz
UVNITŘ VIDEO. Bangladéšan, jehož ruce donedávna vypadaly jako strom, se uzdravuje a po sérii náročných operací a roce stráveném v nemocnici je téměř připraven vrátit se domů.

Bangladéšský "stromový muž" se po operacích prý brzy vrátí domů

6.ledna » MedNews
Dháka 5. ledna (ČTK) - Bangladéšan, jehož ruce donedávna vypadaly jako strom, se uzdravuje a po sérii náročných operací a roce stráveném v nemocnici je téměř připraven vrátit se domů. Uvedla to agentura AFP.

‚Stromový muž‘ z Bangladéše se po operaci bradavic uzdravuje

5.ledna » Lidovky.cz
Bangladéšan, jehož ruce donedávna vypadaly jako strom, se uzdravuje a po sérii náročných operací a roce stráveném v nemocnici je téměř připraven vrátit se domů. Další články k tématu: V Bangladéši operovali muže s několikakilogramovými bradavicemi...

Tato informační stránka o Samanta Lal Sen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Samanta Lal Sen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes