Vitalij Serdjuk

Vztahuje se k

Na Ukrajině našli viníky „odevzdání Krymu" Rusku

8.února » prvnízprávy.cz
Rozhodnutí o „stažení ukrajinských vojsk z Krymu bez odporu" bylo přijato z podnětu vedoucího prezidentské administrativy Sergeje Pašinského. Uvedl to na svém facebooku právník Viktora Janukovyče Vitalij Serdjuk.

Janukovyč bude vypovídat ve věci událostí na Majdanu

Bývalý ukrajinský prezident Viktor Janukovyč bude vypovídat ve věci událostí na Majdanu – kyjevských nepokojů v letech 2013-2014. Sdělil to advokát exhlavy státu Vitalij Serdjuk.

Janukovyč je připraven na výslech ve věci Majdanu

Advokát Viktora Janukovyče Vitalij Serdjuk prohlásil, že ukrajinský exprezident je připraven na on-line výslech ve věci událostí na Majdanu. Výslech se může konat v září.

Jan Urbach: Konfrontace Janukovyče s Porošenkem a spol.

Viktor Janukovyč se obrátil na generální prokuraturu se žádostí o on-line konfrontaci s nynějším prezidentem Petrem Porošenkem, expremiérem Arsenijem Jaceňukem, parlamentním předsedou Andrijem Parubijem, kyjevským starostou Vitalijem Kličkem a taj...

Janukovyč chce on-line konfrontaci s Porošenkem

18.srpna » prvnízprávy.cz
Ukrajinský exprezident Viktor Janukovyč chce on-line konfrontaci se současnými představiteli Kyjeva, kteří podle něj stojí za krvavými majdanskými událostmi i jeho svržením.

Janukovyč žádá konfrontaci s Porošenkem

Ukrajinský exprezident Viktor Janukovyč se obrátil na generální prokuraturu se žádostí o on-line konfrontaci s prezidentem Petrem Porošenkem, expremiérem Arsenijem Jaceňukem, parlamentním předsedou Andrijem Parubijem, kyjevským starostou Vitalijem...

Janukovyč se chce vrátit na Ukrajinu!

1.března » prvnízprávy.cz
Právník Viktora Janukovyče Vitalij Serdjuk sdělil, že jeho klient má v úmyslu vrátit se na Ukrajinu.

Tato informační stránka o Vitalij Serdjuk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vitalij Serdjuk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes