Vladimír Sergeev

Vztahuje se k

Grand Prix ČR v rapid šachu

12.června » Chess.cz
11. ročník Grand Prix ČR v rapid šachu jednotlivců skončil 10. 6. 2018 posledním turnajem v Praze (2. ročník Memoriálu Věry Menčíkové). V období od 2. 9. 2017 do 10. 6. 2018 bylo v rámci seriálu odehráno 10 turnajů na různých místech České republi...

MOV uveřejnil seznam kritérií, jimiž se řídil při povolení účasti Rusů na OH

Mezinárodní olympijský výbor (MOV) uveřejnil seznam 17 kritérií, jimiž se řídil při rozhodnutí pozvat ruské sportovce k účasti v zimních Olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu, uvádí se na oficiálních stránkách MOV.

MOV odpověděl na otázku o ruské vlajce na Olympiádě

Státní vlajka diváků a fanoušků země, jejíž Národní olympijský výbor je přiznán MOV, nemůže být ani v případě dočasného vyloučení z účasti zakázána, praví se v prohlášení MOV, výbor reagoval na dotaz RIA Novosti.

Ruská garda vzala pod svou ochranu energomost na Krym

Členové Ruské gardy (Federální služby vojsk národní gardy RF) vzali pod svou ochranu objekty energetického mostu na poloostrově, řekl novinářům náčelník správy Ruské gardy pro republiku Krym generálmajor Stěpan Gajdaržijskij.

V Kremlu okomentovali rozhodnutí MOV o vyloučení ruské reprezentace z OH

Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov okomentoval rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru (MOV) o vyloučení ruské reprezentace z OH 2018.

„Tupolev“ nekomentoval informaci o vytvoření modelu PAK DA

Vývojářská společnost nejnovějšího ruského bombardéru PAK DA „PAO Tupolev“ odmítla komentovat informace médií o vytvoření modelu letadla skutečné velikosti.

Ukrajinské vojenské námořnictvo našlo důvod neodvážet z Krymu své haraburdí. Názor

Velitel námořních sil Ukrajiny hořekuje: nemá jistotu, že se o jeho na Krymu ponechané lodě dobře starají. Je tudíž nepochopitelné, proč si ty lodě rovnou nevezmou.

Kyjev spočítal ztráty z omezení tranzitu zboží Ruskem

Ukrajina ztratila přes jednu miliardu USD kvůli omezení Ruskem tranzitu ukrajinského zboží, oznámil náměstek ministra infrastruktury pro otázky evropské integrace Viktor Dovhaň v interview pro ukrajinský Společenský rozhlas.

Evropská unie může prodloužit sankce proti Rusům o půl roku

Stálí zástupci členských zemí Evropské unie schválili prodloužení individuálních sankcí proti ruským společnostem a fyzickým osobám ještě o půl roku, řekl RIA Novosti zdroj v EU.

Zdroj: ministři zahraničních věcí EU odsouhlasili pět zásad vztahů s Ruskem

Ministři zahraničních věcí členských zemí Evropské unie na pondělním zasedání v Bruselu odsouhlasili pět zásad ve vztazích s Ruskem, které poté vyhlásila hlava diplomacie EU Federica Mogheriniová, sdělil novinářům informační zdroj v Evropské unii.

Tato informační stránka o Vladimír Sergeev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Sergeev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes