nových článků - klikněte pro zobrazení

Julia Simon

Mistrovství světa v biatlonu: Podívej se na program a výsledky českého týmu

11.února » REFRESHER
Po jedenácti letech se v Novém Městě na Moravě koná mistrovství světa v biatlonu. Českému biatlonu se zatím příliš nedaří.

Šest chyb je moc, smutní Davidová po trápení na střelnici. Na domácí mistrovství světa zatím nemyslí

21.ledna » iROZHLAS
Českým biatlonistkám se závod s hromadným startem na Světovém poháru v Anterselvě nepovedl. Nejlepší z české trojice byla Markéta Davidová, když s šesti chybami na střelnici skončila 22. Jessica Jislová skončila kvůli pomalejšímu běhu 24. a Tereza V…

Rozkol v biatlonové reprezentaci. Hvězda čelí obviněním, že okradla kolegy

6.července » Sport.cz
Od pondělí je biatlonová reprezentace Francie znovu v tréninku, tentokrát v horské obci Prémanon. Stejně jako na prvním srazu národního týmu v Corrençon-en-Vercors ale chybí největší hvězda Julia Siomonová, vítězka Velkého křišťálového glóbu za uply…

Tato informační stránka o Julia Simon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Julia Simon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes