Petr Skalický

Vztahuje se k

Jabkancové Šlapeto v Martinicích

18.července » Česká Třebová
Na sobotu 16. července na Oslavu prohlášení železniční stanice Martinice v Krkonoších kulturní památkou, bylo pozváno JABKANCOVÝ ŠLAPETO z České Třebové.

Se získáním dotace pomáhají firmám stále častěji poradci

29.března » Hospodářské noviny
České firmy nejčastěji využívají evropské dotace k nákupu nových technologií, rekonstrukci nevyužívaných objektů a financování vědeckovýzkumných projektů. Změny podmínek, k nimž došlo od roku 2014, přispěly k tomu, že o pomoc poradenských firem žá...

Nákladní lanovky v Krkonoších pomalu dosluhují, zbývá jich už jen pár

5.března » iDNES.cz
Nákladní zásobovací lanovky v Krkonoších ve velkém vznikaly po 2. světové válce. Nyní už dosluhují a je možné, že za několik let nebude sloužit ani jedna. Tradice „lanování“ sahá hluboko do minulosti, kdy se horalům o motorovém pohonu ani nezdálo....

Nákladní lanovky v Krkonoších pomalu dosluhují, zbývá jich už jen pár

5.března » iRegiony Impuls
Nákladní zásobovací lanovky v Krkonoších ve velkém vznikaly po 2. světové válce. Nyní už dosluhují a je možné, že za několik let nebude sloužit ani jedna. Tradice „lanování“ sahá hluboko do minulosti, kdy se horalům o motorovém pohonu ani nezdálo.

Tato informační stránka o Petr Skalický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Skalický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes