Vladimír Skalický

Vztahuje se k

Krása ženy v mnoha podobách pohledem Ladislava Cimrmana se prolíná s fotografiemi jeho kamaráda

11.září » Novinky.cz
Lapidárium v Dobrušce nabízí další zajímavou výstavu. Poněkud delší název – Prolínání osob, výtvarných směrů, časů nebo míst – lze shrnout tak, že se zde představuje Ladislav Cimrman s plastikami ze dřeva a kamene a Vladimír Skalický s černobílými...

Mění vedení Technických služeb

17.března » Orlický deník
Lanškroun /Krátce/ – Radnice vypsala výběrové řízení na nového jednatele Technických služeb. Vladimír Skalický byl v únoru odvolán, jedním z důvodů byla nespokojenost radních s manažerským vedením společnosti. Prozatímně byl do funkce jednatele jm...

Výběrové řízení na jednatele Technických služeb Lanškroun, s.r.o.

10.března » Lanškroun
Rada města se po odvolání jednatele TS Vladimíra Skalického rozhodla o vyhlášení výběrového řízení na nového jednatele společnosti TS Lanškroun.

Odvolání jednatele společnosti Technické služby Lanškroun

14.února » Lanškroun
Rada města Lanškroun na svém zasedání dne 13. 2. 2017 odvolala z funkce jednatele společnosti Technické služby Lanškroun, s. r. o. pana Vladimíra Skalického.

Otevřeli nový sběrný dvůr

31.května » Orlický deník
Lanškroun – Ve městě byl otevřen nový sběrný dvůr za 14 milionů korun, který město postavilo za pomoci dotace z evropských zdrojů. Nyní je ve zkušebním provozu, otevřen bude pětkrát v týdnu od úterý do soboty.

Tato informační stránka o Vladimír Skalický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Skalický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes