Jana Skálová

Vztahuje se k

Zdeněk Srstka: Skončí na invalidním vozíku?

14.června » NašeHvězdy.cz
Herec a bývalý boxer Zdeněk Srstka (82) je na tom s pohybem čím dál tím hůř. Naposledy se na veřejnosti ukázal na pohřbu kartářky slavných Jany Skálové (†69), kam se ovšem „došoural“ o dvou berlích a ještě ho musely dvě blízké kamarádky podepírat ...

Pohřeb české Baby Vangy Skálové (†69): Proč ho Boušková prošvihla?

21.května » Blesk.cz
Kartářka Jana Skálová (†69), která nedávno prohrála boj s rakovinou, během života pomohla svými věštbami řadě známých osobností, včetně Jany Bouškové (64). Ta proto slibovala, že na jejím pohřbu nebude chybět. Jenže nakonec nedorazila! Kvůli čemu?

Zdeněk Srstka: Nemůžu chodit, mám problém s páteří!

20.května » Expres.cz
Další články k tématu: Zdeňka Srstku trápí nohy, na rozloučení s Fialovou se sotva dobelhal Z Karlova mostu jsme dřív skákali, jednoho to zabilo, vzpomíná Třískův kolega Srstka „Je to blbec, jak tohle může říct o psech?“ rozčiluje se Srstka na Běl...

Herečka Jana Boušková nepřišla na pohřeb kamarádky! Co se stalo?

19.května » stars24.cz
I přes slib, který sama herečka Jana Boušková (64) slíbila, nakonec nepřišla. Kytičku ke katafalku své kamarádky kartářky Jany Skálové (†69) nedala. Místo toho řešila rekonstrukci domu.

Jana Boušková (64) NEPŘIŠLA NA POHŘEB KAMARÁDKY: Poslala jí dojemný vzkaz

19.května » Aha!
Slibovala, že jí přijde dát poslední sbohem. Kytičku ke katafalku své kamarády, kartářky Jany Skálové (†69), která jí věštila osud, ale nakonec nepoložila! Místo toho Jana Boušková (64) řešila rekonstrukci domu.

Zdeněk Srstka na pohřbu kartářky Jany Skálové (+69): Co krok, to bolestivé bodnutí

18.května » Blesk.cz
Osud si od ní nikdy vyvěstit nenechal, patřila ale mezi jeho blízké kamarády. Milovník zvířat Zdeňka Srstka (82) tak ani na chvíli nezauvažoval o tom, že by na poslední rozloučení s vědmou slavných Janou Skálovou (+69) poslal omluvenku. Přestože h...

Pohřeb české Baby Vangy Skálové (†69): Hvězdy, kterým pomáhala, nepřišly! Jen nemocný Srstka

18.května » Blesk.cz
Kartářka slavných Jana Skálová (†69) přezdívaná česká Baba Vanga o víkendu podlehla rakovině. Ve 12 hodin v pražském krematoriu ve Strašnicích se s ní naposledy rozloučí rodina a její klienti.

Pohřeb české Baby Vangy Skálové (†69): Přišly hvězdy, kterým pomáhala

18.května » Blesk.cz
Kartářka slavných Jana Skálová (†69) přezdívaná česká Baba Vanga o víkendu podlehla rakovině. Ve 12 hodin v pražském krematoriu ve Strašnicích se s ní naposledy rozloučí rodina a její klienti.

PŘÍMÝ PŘENOS: Pohřeb české Baby Vangy a kartářky slavných Jany Skálové (†69)

18.května » Blesk.cz
Monice Absolonové předpověděla těhotenství a Ivetě Bartošové, že se nedožije padesátky. S oblíbenou českou vědmou a kartářkou Janou Skálovou (†69), známou i z televizních obrazovek, se dnes ve 12:00 v pražském krematoriu ve Strašnicích loučí rodin...

Česká Baba Vanga Skálová: V kartách vyčetla i vlastní smrt!

18.května » Blesk.cz
Celý život věnovala věštění a její smutné i veselé předpovědi slavným osobnostem se často vyplnily. Kartářka Jana Skálová (†69), která o víkendu prohrála boj s rakovinou, ale dokonce předvídala i vlastní smrt!

Česká Baba Vanga umírala v bolestech! Do poslední chvíle vykládala karty

17.května » Blesk.cz
Kartářka slavných Jana Skálová (†69) předpověděla smrt Ivety Bartošové (†48) a své řemeslo milovala natolik, že se mu věnovala i chvíli před smrtí, i když trpěla velkými bolestmi. Jaké byly její poslední chvíle?

Vědma slavných Jana Skálová (†69): Z karet vyčetla vlastní smrt

17.května » Aha!
Z toho až mrazí! Kartářka slavných Jana Skálová (†69), která o víkendu podlehla rakovině, svou smrt našla v kartách. Deníku Aha! to potvrdili její nejbližší.
Zdeněk Srstka - Český sportovec-vzpěrač, herec, kaskadér
Helena Růžičková - Česká herečka

Tato informační stránka o Jana Skálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Skálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes