Marie Skálová

Vztahuje se k

Z Ležáků přežily jen dvě děti. Jedno se po válce ocitlo na Ústecku

27.června » iDNES.cz
Letos je to 74 let od doby, kdy nacisté vypálili osadu Ležáky, která sloužila za druhé světové války jako úkryt parašutistů skupiny Silver A vyslané z Londýna. Přežily jen dvě malé holčičky. Jedna se po válce ocitla ve Velkém Březně na Ústecku. Da...

Z Ležáků přežily jen dvě děti. Jedno se po válce ocitlo na Ústecku

27.června » iRegiony Impuls
Letos je to 74 let od doby, kdy nacisté vypálili osadu Ležáky, která sloužila za druhé světové války jako úkryt parašutistů skupiny Silver A vyslané z Londýna. Přežily jen dvě malé holčičky. Jedna se po válce ocitla ve Velkém Březně na Ústecku.

Palmový olej ničí nejen deštné pralesy, ale také srdce Evropanů. Velký rozhovor s lékařkou

14.března » Zoom iPrima
Zajímáte se o zdraví škodlivé látky, které se používají při výrobě potravin, aby se lépe leskly, měly výraznější chuť, předlouho vydržely, vypadaly úhledně a čerstvě, měly minimum kalorií?

Řepkový olej ničí nejen deštné pralesy - ale také srdce Evropanů. Velký rozhovor s lékařkou

14.března » Zoom iPrima
Zajímáte se o zdraví škodlivé látky, které se používají při výrobě potravin, aby se lépe leskly, měly výraznější chuť, předlouho vydržely, vypadaly úhledně a čerstvě, měly minimum kalorií
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů

Tato informační stránka o Marie Skálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Skálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes