Rita Skalová

Vztahuje se k

Skalná na Chebsku slavila titul Vesnice roku 2017 v Karlovarském kraji

V malebném podhradí Vildštejna se v neděli ve Skalné slavil zisk titulu Vesnice roku Karlovarského kraje 2017. Ocenění a zlatou stuhu oficiálně převzala starostka Rita Skalová.

Mgr. Jana Vildumetzová

Velkými oslavami s obyvateli města, zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva zemědělství ČR, Karlovarského kraje, hodnotitelské komise a se starosty dalších obcí završila Skalná zisk titulu v krajském kole soutěže Vesnice roku.

Skalná žije a stará se o životní prostředí, vyhrála krajskou Vesnici roku

22.června » iDNES.cz
Bohatý spolkový život a příkladná péče o veřejná prostranství byly hlavní atributy, které v celostátní soutěži Vesnice roku vynesly Skalnou na Chebsku do čela krajského kola. O vítězství se přitom ucházelo osmnáct obcí. Další články k tématu: Podh...

Skalná žije a stará se o životní prostředí, vyhrála krajskou Vesnici roku

22.června » iRegiony Impuls
Bohatý spolkový život a příkladná péče o veřejná prostranství byly hlavní atributy, které v celostátní soutěži Vesnice roku vynesly Skalnou na Chebsku do čela krajského kola. O vítězství se přitom ucházelo osmnáct obcí.

Starostka se zastává sektářů z Dvanácti kmenů: Jsou to slušní a pracovití lidé

12.ledna » Blesk.cz
Sekta Dvanáct kmenů se nechvalně proslavila událostmi z Německa roku 2013, kdy jim kvůli týrání státní orgány odebraly 40 dětí. Většina jich je zpátky u svých rodin, před zákony ale členové komunity utekli do Česka. Usídlili se v obcích na Kladens...

Tato informační stránka o Rita Skalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rita Skalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes