Marcela Škardová

Vztahuje se k

Nevejde se vám na zahradu bazén? Přeperte vedra zahradní sprchou!

11.července » Proženy.cz
Nemáte tak velkou zahradu, aby se na ni vešel komfortní bazén? Nezoufejte a nainstalujte si alespoň venkovní sprchu. V horkých dnech vám přijde náramně vhod.

Nádherný malý byt: Hlavní roli v něm hraje červená barva a světelné nebe v ložnici

2.července » Proženy.cz
Hodně světelných vychytávek, technický styl a výrazná barva, přitom decentně použitá, můžou ozvláštnit každý byt. Mrkněte se na domov pro mladého muže.

Nahoru, nebo dolů: Kupujete novou vestavnou troubu? Poradíme, kam s ní

28.června » Proženy.cz
Nahoru, nebo pěkně postaru dolů? Samostatně, nebo s dalšími spotřebiči? Možností, kam a jak umístit vestavnou troubu, se nabízí více.

Manuál pro správnou grilovačku: 6 chyb, které se Češi stále neodnaučili. Děláte je také?

22.června » Proženy.cz
Češi grilují často a rádi, a stejně při tom stále dělají mnoho chyb. Víme, které patří mezi nejčastější, a když je omezíte, více si pochutnáte!

Jak doma přežít vedro? S klimatizací! Jaká se hodí právě pro vás a na kolik přijde?

20.června » Proženy.cz
Na trhu najdete mnoho výrobků, které dokážou ochladit vzduch v bytě nebo rodinném domě. Nejvíc se používají jednodílné přenosné klimatizace a dvou či vícedílné pevné. V čem se liší?

Triky pro malé koupelny: Takhle do nich dostanete vše, co potřebujete

19.června » Proženy.cz
V prostorově omezené koupelně přicházejí ke slovu chytrá řešení. Mnohdy se stačí jen víc zamyslet a vybrat si varianty, které šetří místem.

Praktická pohoda s vůní dřeva aneb Koupelna nejen pro vášnivé chalupáře

13.června » Proženy.cz
Chcete se ve svém víkendovém sídle cítit příjemně? Zařiďte si koupelnu nejen prakticky, ale také stylově. Jak této místnosti vdechnout náladu venkova? Nechte se inspirovat našimi tipy.

S donáškou na pokoj aneb Co si pohlídat, když vybíráte hotel pro psa?

6.června » Proženy.cz
Nejen dovolená, ale třeba i nečekaná služební cesta nebo pobyt v nemocnici jsou důvodem, proč musíte pejska dočasně svěřit někomu jinému. Jenže komu... Už jste zkusili psí hotel?

Krabičková „dieta“ pro váš byt: S těmito vychytávkami budete mít doma pořád

5.června » Proženy.cz
Potřebujete lépe zorganizovat věci v domácnosti, abyste získali přehled a zbavili se nepořádku? Vsaďte na „krabičkovou dietu“! S ní bude každý domov „šlank“.

Vychytávky pro zahrádkáře: Jak si ulehčit práci na zahradě, aby to na ní nebylo poznat?

1.června » Proženy.cz
Máte zahradu? Pak jistě nesedíte doma, ale často pracujete či odpočíváte venku. A oboje si můžete zjednodušit a udělat ještě příjemnější.

Lékárnička bez prášků: Jaké bylinky vám pomůžou proti bolestem, kašli i plynatosti?

29.května » Proženy.cz
Na běžné neduhy a bolesti nemusíte brát hned tabletky, mnohdy postačí byliny. Jistě není nic lepšího než dobrá osobní zkušenost, ale než se k ní propracujete, nabízíme vám několik tipů.

Nadčasová koupelna? Ve skandinávském stylu! 4 pravidla, jak na něj

27.května » Proženy.cz
V koupelně nemáte podávat výkony, jde o místo očisty a relaxace. Když si tuhle jednoduchou pravdu uvědomíte, zjistíte, že skandinávský styl je pro koupelnu jako stvořený.

Tato informační stránka o Marcela Škardová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Škardová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes