Martin Sklář

Vztahuje se k

Tajemná studna v Blansku je plná vody. Příští rok u ní vznikne oddechová zóna

13.června » Blanenský deník
Blansko - Na konci února ji objevili jen náhodou. A doposud je původ pětadvacet metrů hluboké studny s křišťálově průzračnou vodou v zadním traktu blanenské radnice stále opředený tajemstvím.

Silnice za obchodem COOP na náměstí Míru prochází rekonstrukcí

24.května » Blansko
(Blansko.cz) Silnice, která svou povahou spíše připomínala polní cestu, se po dlouhé době díky odboru komunální údržby Městského úřadu v Blansku dočkala rekonstrukce. Práce byly zahájeny v pondělí 21. května. Hotovo má být začátkem června.

Rybáři se dočkali. Sezona je v plném proudu

16.dubna » Blansko.cz
(Blansko.cz) Dnes v šest hodin ráno se téměř po pěti měsících čekání rybáři v České republice dočkali zahájení rybářské sezony na všech pstruhových vodách.

Rybáři i skauti začali s úklidem o týden dřív. Nasbírali už dvanáct pytlů odpadu

31.března » Blanenský deník
Blanensko, Vyškovsko – Plastové lahve, prázdné obaly a množství dalších odpadků hyzdí břehy řeky Svitavy a přírodu Moravského krasu. Změnit to chtějí stovky dobrovolníků, kteří se zapojí do každoroční akce Ukliďme svět, ukliďme Česko.

Dětská hřiště slouží po zimě opět svému účelu

26.března » Blansko.cz
(Blansko.cz) Dětská hřiště v Blansku (v sídlištích Zborovce, Sever, Písečné a Horní Palavě) jsou od poloviny března znovu otevřena dětem. V případě zhoršených klimatických podmínek (déšť, sníh, mráz) o jejich otevření rozhodnou správci v závislost...

Rybáři hodnotili loňský rok

12.března » Boskovice
V neděli 11. 3. 2018 se konala výroční členská schůze pobočného spolku Boskovice, Moravského rybářského svazu z.s

Při opravě vodovodu objevili na radnici studnu. S průzračně čistou vodou

22.února » Blanenský deník
Blansko – Práce na opravě vodovodu v zadním traktu blanenské radnice přinesly zajímavý objev: studnu s nejasným původem.

Klepačovské trápí absence chodníků a nedostatek parkovacích míst. Bojují i s černými skládkami

6.listopadu » Blansko.cz
(Blansko.cz) Vedení města Blanska se každoročně schází s obyvateli Klepačova. Setkání jsou veřejná a přístup na ně má každý. Letos na ně došlo ve středu 25. října. Možnosti diskutovat o problémech, se kterými se ve své obci nejvíce potýkají, využi...

Oborský rybník má nového majitele. Ještě před předáním se uskuteční výlov

11.října » Blanenský deník
Černá Hora – Krásná a klidná příroda, čistý vzduch a hlavně spousta ryb. To vše nabízí Oborský rybník v Černé Hoře, který přechází ze soukromých rukou do správy Moravského rybářského svazu. Organizace nádrž koupila od Rybníkářství Pohořelice.

Rybáři z Blanska budou mít nový revír

8.října » Naše voda
Moravskému rybářskému svazu (MRS) v Blansku se podařilo po téměř celoročním úsilí koupit za nemalé finanční prostředky do svého vlastnictví […]

Rybáři z Blanska a okolí proženou kapry na novém revíru

7.října » Blansko.cz
(Blansko.cz) Sportovní rybáři a příznivci „Petrova cechu“ se mají od příštího roku na co těšit. Moravskému rybářskému svazu (MRS) se podařilo po téměř celoročním úsilí koupit za nemalé finanční prostředky do svého vlastnictví Oborský, někdy též na...

„Každý z nás může něco udělat pro své město,“ věří nový vedoucí odboru komunální údržby

15.září » Blansko
(Blansko.cz) Odbor komunální údržby Městského úřadu Blansko má nového vedoucího. Stal se jím Martin Sklář. Rada města Blanska ho jmenovala do funkce na své 59. schůzi, konané dne 6. června, a to s účinností od 1. srpna 2017.
Anna Bayerová - Historicky druhá česká lékařka

Tato informační stránka o Martin Sklář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Sklář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes