Dagmar Školoudová

Vztahuje se k


Články

Pozor na domácí ponorku: Hrozí totiž i vám!

20.července » Vlasta.cz
Nesnášíte způsob, jakým váš manžel smrká? Jste alergická na jeho bouchání dveřmi při odchodu do práce? Nejradši byste ho poslala na půl roku na služební ...

Umíte mýt nádobí? Hahaha, to je ale otázka. Ale víte to jistě?

23.června » Vlasta.cz
Mytí nádobí se v životě vyhnul snad jenom nejlínější a nejrozmazlenější maminčin mazánek. Ale i věci, které děláme denně celý život, můžeme dělat špatně. Co ...

Rakouský fiaker guláš

4.června » Vlasta.cz
Tenhle guláš se jmenuje podle věčně hladových vídeňských fiakristů. Chuť mu dodává sladká paprika ze sousedního Maďarska.

8 druhů Češek – poznáte se?

28.března » Vlasta.cz
Každá máme svůj osud, ale ledacos nás spojuje. Našli jsme osm „druhů“ Češek ve věku 18-60 let. Do které skupiny spadáte vy?

Roštěnky Esterházy

18.března » Vlasta.cz
Tohle jídlo je dědictvím po mocné uherské šlechtické rodině Esterházyů. Nebyli to jen významní politici a mecenáši umění, ale také labužníci: kromě roštěnek můžete ochutnat ...

Pozvěte jaro do bytu, vyžene rychle únavu

10.března » Vlasta.cz
Po zimě každý cítí vyčerpání. Pokud nemůžete vyjet načerpat sílu rovnou někam do přírody, pozvěte si přírodu k sobě domů.

Bábovka v rumovém nálevu pro sladké chvilky

5.března » Vlasta.cz
Starou dobrou bábovkou zabodujete u všech. Zvláště, když ji netradičně nevložíte do jedné velké formy, ale několika menších formiček.

Jednoduchá rýže štíhlounké Petry Černocké

19.února » Vlasta.cz
Favoritem je pro ni bramborák - domácí, i ten, co prodávali za pět korun na Hlaváku. Co jedla kdysi a co vaří teď slavná Saxána?

Smutný příběh čtenářky Kláry (30): Proč ses jen nechal zabít, miláčku?!

31.ledna » Kafe.cz
Skoro každou noc trávím v náručí svého muže. Povídáme si a pak se objímáme a já se cítím dokonale šťastná. Po každé noci ale přichází ráno a já se probudím vedle někoho úplně jiného. Je to taky můj muž, ale bohužel ne ten správný.

Jak se (ne)obejít bez vajec

11.listopadu » Vlasta.cz
Řekněme si to na rovinu: vařit se bez nich dá, poradíme vám jak. A jelikož by se vajíčka měla před Vánoci zdražit, mohly by se vám naše tipy hodit.

Vytápění netřeba, pasivní dům se postará sám. To není sci-fi

9.listopadu » Vlasta.cz
Za prvé je vytápění čím dál dražší, ať už topíte čímkoli. A za druhé nešetrné k životnímu prostředí, jestli vás tohle hledisko zajímá. Jenže pokud nebydlíte na rovníku, topit je potřeba. Tak co s tím?
Monica Bellucci - Italská herečka
Orlando Bloom - Britský herec
Kristen Stewartová - Americká herečka

Tato informační stránka o Dagmar Školoudová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Školoudová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes