Dalibor Skopal

Vztahuje se k

Serbian Open: Tomáš Koldas vypadl ve 2. kole

5.října » pinces.cz
Český juniorský reprezentant Tomáš KOLDAS vypadl v Bělehradě ve 2. kole hlavní soutěže. Filip ČERNOTA se rovněž probojoval do hlavní soutěže, ale dál než přes první kolo neprošel.

V Belgii nejdál do čtvrtfinále

23.dubna » pinces.cz
Šimon BĚLÍK v belgickém Spa vždy dokráčel do čtvrtfinále, ale ani jednou se mu nepodařilo vystoupat na stupně vítězů. Ve družstvech společně s Daliborem SKOPALEM nestačili na Rusy, ve čtyřhře potom na domácí Belgičany. Ve dvouhře mu vystavil stopk...

Kadeti završili úspěšné vystoupení české reprezentace v italském Lignanu

12.března » pinces.cz
Ve vynikající formě turnaj odehrál Tomáš MARTINKO, který přivezl bronz ze singlu a stříbro ze čtyřhry společně se Šimonem BĚLÍKEM. Helenka SOMMEROVÁ pak získala i chybějící zlato, když ovládla kategorii mladších žákyň.

Žebříčkový turnaj staršího žactva v režii Františka Onderky a Lindy Záděrové

4.prosince » pinces.cz
Ostravský František ONDERKA vyhrál letos už třetí turnaj. Hattrick zkompletoval na žebříčkovém turnaji v Praze. Dvouhru kadetek vyhrála brněnská Linda ZÁDĚROVÁ.

Čeští junioři vyhráli Serbian Open!

12.října » pinces.cz
Jiří MARTINKO a Patrik KLOS navázali na své senzační vystoupení ve dvouhře a čtyřhře juniorů a dnes vybojovali i zlato ve družstvech. Na trojce je doplnil Tomáš KOLDAS. Ve finále Češi přehráli smíšený tým Bahrajnu, Černé Hory a Portugalska, přičem...

Říjen: Praha hostí TOP 10 juniorů a kadetů, Budapešť ME jednotlivců

30.září » pinces.cz
Měsíc říjen sebou přináší dvě vrcholné evropské akce. V první řadě to je TOP 10 nejlepších evropských juniorů a kadetů v Praze a nedlouho poté se příznivci stolního tenisu mohou těšit na ME jednotlivců v maďarské Budapešti.

Přerovští kadeti překvapivě získali titul Mistrů ČR

6.března » pinces.cz
Adam SOUKUP, Petr OLEJNÍK a Dalibor SKOPAL nečekaně v Ostravě slavili zisk mistrovského titulu. Přerovští hráči v semifinále zdolali Havířov 3:2 a ve finále stejným poměrem i Hradec Králové. Jednotliví hráči podali kolektivní výkon, přičemž v těch...

Tato informační stránka o Dalibor Skopal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Skopal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes