Lubomír Skopal

Vztahuje se k

Zeptejte se onkologa Lubomíra Skopala, co vás zajímá

19.září » Olomoucký deník
Jak pokročila léčba v boji s rakovinou? Co je důležité pro prevenci? A jak se rakovině postavit? Známý přerovský onkolog Lubomír Skopal bude odpovídat on-line v úterý 20. září ve 14.30.

Po Olomouci vyrostly nevšední dalekohledy. Ukazují třeba moře ve Výpadu

17.září » Olomoucký deník
Olomouc – Olomoucká radnice stojící v řepkovém poli nebo mořské pobřeží přímo pod hradbami Bezručových sadů. Takový pohled se naskytne všem, kteří nahlédnou do originálních dalekohledů nedávno rozmístěných v centru města a přilehlém okolí.

Unikátní Dlouhé stráně slaví dvacet let. Víte, jak vlastně fungují?

16.září » Olomoucký deník
Jeseníky – Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně v Jeseníkách slaví dvacet let od uvedení do provozu. Za tu dobu vyrobila tolik elektřiny, že by to stačilo třem milionům domácností na celý rok.

Kudlankám se daří i uprostřed Olomouce. Potkáte je třeba na cestě v parku

16.září » Olomoucký deník
Olomouc – Ještě před patnácti lety museli nadšenci cestovat na nejteplejší stepní lokality na jihu Moravy, pokud chtěli spatřit tento unikátní hmyz – kudlanku nábožnou, která je v Česku jediným zástupcem jinak převážně tropického řádu kudlanek.

Ke školnímu výročí zahrálo The Tap Tap

16.září » Olomoucký deník
Olomouc – Oslavu jak se patří, předvedla ve čtvrtek originální kapela The Tap Tap, která zahrála při příležitosti oslav 20. výročí založení olomoucké školy CARITAS.

Protipovodňová opatření začnou stavět na jaře

16.září » Olomoucký deník
Olomouc - Se stavbou protipovodňových opatření, která mají obyvatele Olomouce chránit před možnými záplavami, se zřejmě začne až na jaře příštího roku.

Tato informační stránka o Lubomír Skopal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Skopal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes