Jitka Skořepová

Vztahuje se k

Vysočina zažila rekordní sezonu, přijelo nejvíc turistů v historii

8.listopadu » iRegiony Impuls
Nejistá mezinárodní situace pomohla domácí turistice. Výletní cíle a památky na Vysočině tak díky tomu zažily nejúspěšnější sezonu. Mnohá z turistických lákadel vsadila i na netradiční a speciální programy. Návštěvníky lákají i atrakce pro děti.

Hradozámecká noc na jihočeských památkách

25.srpna » prvnizpravy.cz
Letní kulturní aktivity pořádané na jihočeských památkách vyvrcholí v sobotu 27. srpna 2016 již sedmým ročníkem Hradozámecké noci.

Hradozámecká noc na památkách Plzeňského kraje

Letní kulturní aktivity pořádané na plzeňských památkách vyvrcholí v sobotu 27. srpna 2016 již sedmým ročníkem Hradozámecké noci.

Červencová návštěvnost na jihočeských památkách letos stoupla

1.srpna » Budějcká Drbna
Zájem o jihočeské památky roste. Podle statistik jihočeských památkářů je návštěvnost letos v červenci vyšší než loni. Příčinou může být zlepšená nabídka doplňkových kulturních programů na hradech a zámcích i letošní počasí. Nejvyšší návštěvnost m...

Velhartice a Kladruby o víkendu oslaví narozeniny Karla IV.

13.května » plzeňskénovinky.cz
V sobotu 14. května 2016 uplyne na den přesně 700 let od narození římského a českého krále Karla IV. Ten osobně se svou chotí Annou Falckou zavítá na hrad Velhartice, kde bude po oba víkendové dny přihlížet dobovému hodokvasu, uspořádanému na jeho...

V kladrubském klášteře se otevírá Archiv vůní

29.dubna » prvnizpravy.cz
Jedinečný Archiv vůní v klášteře Kladruby přivítá letošní první návštěvníky již v sobotu 30. dubna 2016 v novém kabátě.

Autor seznámí posluchače s bohatstvím zámeckých knihoven

16.dubna » prvnizpravy.cz
Na přednáškovém cyklu Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích bude znít hudba i vonět benzín.

Patronka zlatokorunského kláštera se po 78 letech vrací domů

Klášter Zlatá Koruna zažije v neděli 17. dubna 2016 historicky významný okamžik. Na den přesně se po 78 letech vrátí domů gotický deskový obraz známý jako Zlatokorunská madona.

Jihočeské památky slaví o víkendu svůj svátek

14.dubna » prvnizpravy.cz
Oslavy Mezinárodního dne památek proběhnou o víkendu 16. – 17. dubna 2016 také na jihočeských památkách ve správě Národního památkového ústavu.

Zlatokorunská madona je zpět v klášteře. V roce 1938 ji odvezli před nacisty

13.dubna » iDNES.cz
Patronka zlatokorunského kláštera se po 78 letech vrátila na jih Čech. Jedno z nejvzácnějších českých gotických děl nevyčíslitelné hodnoty uvidí lidé poprvé tuto neděli na speciální akci. Potom zůstane přístupné turistům i věřícím v opatské kapli....

Zlatokorunská madona je zpět v klášteře. V roce 1938 ji odvezli před nacisty

13.dubna » iRegiony Impuls
Patronka zlatokorunského kláštera se po 78 letech vrátila na jih Čech. Jedno z nejvzácnějších českých gotických děl nevyčíslitelné hodnoty uvidí lidé poprvé tuto neděli na speciální akci. Potom zůstane přístupné turistům i věřícím v opatské kapli.

Tato informační stránka o Jitka Skořepová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Skořepová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes