Zuzana Skotáková

Vztahuje se k

Pašáci Depešáci válí a válet budou???

11.října » blog.idnes.cz
Letos v květnu to bylo 20 let, kdy Gave Gahan přežil dvouminutovou zástavu srdce. Přežil on a naštěstí přežili i DM. Zatímco v rádiích si dnes vzpomenou tak max na Personal Jesus, oni hrají dál a snad čím dál líp?? Uvidíme zítra?

Na španělských plážích po burkinách ani stopy...

6.září » blog.idnes.cz
Zato žen opalujících se a koupajících se "nahoře bez" poměrně hodně. Zvláštní, jako by tady byl úplně jiný svět a nic z toho mediálního a politického hašteření se ho nedotýkalo...

Burkiny přece vůbec nejsou islámský oděv!!

21.srpna » blog.idnes.cz
Vzpomínám na případ, kdy kdesi v Súdánu bičovali mladou teenagerku, že měla pod dlouhým hábitem džíny. Co by asi tihle muslimové řekli na holky v elasťákách u vody??

Kam na dovolenou?

27.července » blog.idnes.cz
O víkendu jsem zjistila, že kamkoliv. Hlavně když tam člověk alespoň na chvíli zažije, že se nemusí nikam hnát. Že svět najednou dostává příchuť něčeho nového, co můžeme zvědavě objevovat!

A co když to, co se rozbilo, už nejde slepit??

13.června » blog.idnes.cz
Článek Markéty Šichtářové "Manželství se přežilo" vzbudil diskuzi na našich Wordpress blozích. Líbil se mi příměr s tím, že kdysi bývalo ve zvyku spravit to, co se rozbilo. Ano, dnes už hospodyňky ponožky neštupují. A přece...

Proč Gábině Gunčíkové přeji úspěch v Eurovision??

13.května » blog.idnes.cz
Gábinu jsem neznala. Eurovision nesleduji. Ale to jméno, její píseň i její příběh se mi připletl do cesty... a řeknu Vám, již dlouho se mě nic tak hluboko nedotklo. Je to obdivuhodné!

Základní západní lidskou hodnotou tváří v tvář islámu je svoboda... (skotakova)

12.března » blog.idnes.cz
K Novému roku jsem napsala článek s podobným titulkem sem. A stojím si za ním. "My" máme svobodu, "oni" mají řád. "Nám" se ten jejich řád nelíbí stejně jako "jim" ta naše svoboda. Čímpak to asi bude??

V zájmu bezpečnosti šátek (helmu) na každou hlavu! (skotakova)

3.března » blog.idnes.cz
Jaká je souvislost muslimských šátků a lyžařských (cyklistických) helem? Přece ta, že na tomto srovnání konečně chápu, proč si asi myslíme, že evropská kultura je slabší než muslimská, a že se máme od imigrantů čeho bát :-)

Výchova dětí v islámu (skotakova)

29.února » blog.idnes.cz
Už jste potkali "sluníčko", které nechce v Evropě miliony muslimských přistěhovalců? Tak tady jedno máte. Tyhle škatulky tzv. "sluníček" a "xenofobů" nemusí být tak černobílé, jak se zdají. A proč je tu nechci? Protože islám znám.

Ať žijí konspirační teorie! (skotakova)

24.února » blog.idnes.cz
Nebylo nutné čekat na příliv uprchlíků - konspiračních teorií jsem slyšela fůru již předtím. Kdo ale může říct, zda jsou fakt pravdivé? Co třeba taková teorie o tom, že za příliv imigrantů může lobby výrobců šátků???

Tato informační stránka o Zuzana Skotáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Skotáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes