Jiří Skovajsa

Vztahuje se k

Divadlo Alfa hraje v pátek večerní premiéru Kašpárka a mumie

12.října » Region Plzeň
Klasický loutkový hrdina Kašpárek se na jevišti Divadla Alfa objeví v nové sezóně hned dvakrát. První inscenací, ve které bude bavit malé i velké diváky, je maňásková groteska Kašpárek a mumie.

Plzeňská Alfa vezme diváky s Kašpárkem do Egypta a zpět za pouhou hodinku

10.října » Plzeň.cz
Klasický loutkový hrdina Kašpárek se na jevišti Divadla Alfa objeví v nové sezóně hned dvakrát. První inscenací, ve které bude bavit malé i velké diváky, je maňásková groteska Kašpárek a mumie. Veselý příběh je volným pokračováním inscenace Kašpár...

Divadlo Alfa se naladilo do modré a láká na pět premiérových představení

30.srpna » Plzeň.cz
Divadlo Alfa chystá pět premiér, hlavním hrdinou nové sezony bude Kašpárek, který se objeví hned ve dvou z nich. Plzeňské divadelníky čeká také účast na řadě prestižních festivalů u nás i v zahraničí, Alfa se na podzim vydá mimo jiné do Dánska neb...

Hodnocení uživatelů: Klapzubova jedenáctka (Divadlo Polárka) - 80 % [Neo]

4.března » i-divadlo.cz
Vynalézavá režie, obětaví herci, bavily se děti i dospělí. Představení s námi sledovali prckové z dětského domova, mohli si i zapískat na červené píšťalky- symbol tohoto kusu, jejich nadšení by se dalo krájet.
Jakub Kohák - Český herec a režisér
Božena Němcová - Česká spisovatelka

Tato informační stránka o Jiří Skovajsa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Skovajsa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes