Dominika Škrabalová

Vztahuje se k

Třinec chce brzy vyhlásit veřejnou sbírku na vyhořelý kostel v Gutech

4.srpna » ČRo Ostrava
Na obnovu unikátního dřevěného kostela v Třinci-Gutech bude moci zřejmě přispět i veřejnost. O vyhlášení sbírky budou třinečtí zastupitelé jednat příští týden. Policie v souvislosti s požárem obvinila tři lidi z obecného ohrožení. Kostel v noci na...

Policie zadržela kvůli požáru dřevěného kostela v Gutech dva podezřelé

3.srpna » ČRo Ostrava
Policie zadržela v souvislosti s požárem historického kostela v Třinci-Gutech dva lidi české národnosti. Podezřívá je ze žhářství a možná i obecného ohrožení.

Policie zadržela kvůli požáru dřevěného kostela dva podezřelé. Škoda je nevyčíslitelná

3.srpna » ČRo Ostrava
Policie zadržela v souvislosti s požárem historického kostela v Třinci-Gutech dva lidi české národnosti. Podezřívá je ze žhářství a možná i obecného ohrožení.

Nový Jičín si připomene 300 let od narození generála Laudona. Dům, kde zemřel, ozdobí nová busta

31.května » ČRo Ostrava
Laudonův dům v Novém Jičíně bude mít novou bustu slavného generála. Vítr s deštěm totiž narušily materiál původní sochy, která začala praskat. Vznikající dílo proto bude z bronzu, který by měl rozmary počasí bez problémů vydržet. Město si novou so...

Ostravský Dům umění slaví 91. narozeniny, vstup je zdarma

13.května » ČRo Ostrava
Ostravský Dům umění dnes zve návštěvníky ke vstupu zdarma. Připomene tak 91 let od svého založení. Kromě toho mají lidé jedinečnou příležitost prohlédnout si výstavu Trvalý odkaz budoucnosti za komentáře jejího kurátora.

Ostravská zoo uspěla v soutěži Bílý slon s thajskou rybkou

21.dubna » ČRo Ostrava
Chov vzácné ryby přinesl ostravské zoologické zahradě ocenění za péči o ohrožené druhy v soutěži Bílý slon. Odchov razbory menamské byl v soutěži odbornou komisí oceněn druhým místem v kategorii Ostatní.

Neziskovky z Ostravska zvou na benefiční Advent plný andělů

29.listopadu » ČRo Ostrava
Velké věci vznikají z těch malých, takové je motto benefice s názvem Advent plný andělů. Neziskovky a dobrovolníci se představí veřejnosti v ostravském klubu Impact Hub. Kromě tvůrčích dílen a dalšího programu bude dnešní odpoledne patřit hlavně p...

Konec prázdnin je pro pracovníky škol uspěchaným obdobím

30.srpna » ČRo Ostrava
Učitelé se už vrátili do kabinetů. Chystají se na další školní rok. Zatímco žáci a studenti mají před sebou poslední dny prázdnin, zaměstnanci škol mají napilno. A nejde jen o kantory. Ale také o školníky a uklízečky. Ti všichni teď finišují s tím...

Červenému kříži v kraji se daří. Pomáhá na akcích i ve vzdělávání v první pomoci

25.srpna » ČRo Ostrava
Dobrovolníci i profesionální záchranáři mají o práci pro Český červený kříž v regionu stále zájem. Například v porovnání s Jihomoravským krajem je na tom zdejší organizace mnohem lépe. A to co do počtu členů i financí. Členové moravskoslezského Če...

Zámek Linhartovy zve na večerní prohlídky

19.července » ČRo Ostrava
Na noční prohlídky láká návštěvníky zámek Linhartovy na Bruntálsku. První z nich začíná už dnes v 18:00. Zámek v podvečerní atmosféře si lidé budou moci prohlédnout vždy od úterý do čtvrtka.

Nový kampus Ostravské univerzity by mohl vyrůst na Černé louce

9.července » ČRo Ostrava
Černou louku v Ostravě by mohl oživit studentský život. Město společně s Ostravskou univerzitou zvažuje, že by právě tam mohl v budoucnu vyrůst kampus této vysoké školy.

Záchranáři častěji vyjíždějí ke kolapsům z vedra

27.června » ČRo Ostrava
Teploty až 35 stupňů Celsia očekávají dnes meteorologové v Moravskoslezském kraji. Na mnoha místech by mohly padnout teplotní rekordy. Platí varování před horkem. Lidé by měli omezit pohyb na přímém slunci a hlídat si, že dostatečně pijí.
Petr Kůdela - Tiskový mluvčí HZS MS kraje

Tato informační stránka o Dominika Škrabalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominika Škrabalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes