Jitka Skramuská

Vztahuje se k

Vražedné plány vyzradil spoluvězeň

24.února » Právo
Plány vězněného lékaře Jaroslava Bartáka na tři vraždy a vydírání nahlásil policistům jeho spoluvězeň, aby se ochránil. U soudu v Liberci to v úterý uvedla psycholožka Jitka Skramuská, která tak potvrdila své předchozí závěry.

Bartákovy plány vražd nahlásil spoluvězeň dle znalkyně ze strachu

23.února » vz24.cz
Liberec - Plány vězněného lékaře Jaroslava Bartáka na tři vraždy a vydírání nahlásil spoluvězeň, aby se ochránil. U soudu v Liberci to dnes uvedla psycholožka Jitka Skramuská, která tak potvrdila své předchozí závěry. Soud loni jednání odročil prá...

Bartákovy plány vražd "práskl" spoluvězeň ze strachu, míní znalkyně

23.února » Týden.cz
Plány vězněného lékaře Jaroslava Bartáka na tři vraždy a vydírání nahlásil spoluvězeň, aby se ochránil. U soudu v Liberci to uvedla psycholožka Jitka Skramuská, která tak potvrdila své předchozí závěry.

Bartákův vražedný plán nahlásil spoluvězeň ze strachu, tvrdí psycholožka

23.února » EuroZprávy.cz
Liberec - Plány vězněného lékaře Jaroslava Bartáka na tři vraždy a vydírání nahlásil spoluvězeň, aby se ochránil. U soudu v Liberci to dnes uvedla psycholožka Jitka Skramuská, která tak potvrdila své předchozí závěry. Před soudem prezentovala se s...
Andor Šándor - Podnikatel v oblasti bezpečnostního poradenství
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Jitka Skramuská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Skramuská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes