Jitka Skřičková

Vztahuje se k

Kafemlýnek: Hrajánek

5.května » Rádio Proglas
Magdalena Kodymová založila v centru Českých Budějovic klubík Hrajánek, který nabízí možnost výchovy a vzdělávání malých dětí.

Studio Jan Neumann: Z věže hradu Kašperk

30.dubna » Rádio Proglas
Poslechněte si reportážně laděný pořad, v němž vás pozveme na hrad Kašperk v jihozápadních Čechách posazený v lesích nad Kašperskými Horami.

Kafemlýnek: Dupy Dub

27.dubna » Rádio Proglas
V Kafemlýnku bude hostem Kateřina Kulhánková Čejková, zakladatelka komunitního a mateřského centra Dupy Dub v Dubu u Prachatic. Je čtyřnásobná maminka dětí a také podniká.

Dvouleté děti ve školce

11.dubna » Rádio Proglas
Podle novely školského zákona by od roku 2020 by mateřské školy měly mít povinnost přijímat dvouleté děti. Co je na takovém opatření dobré a co není? Kafemlýnek 17. dubna 2018.

Křesťan a svět: Mě nevypereš

14.července » Rádio Proglas
Titul dalšího pořadu z cyklu Křesťan a svět nese název Mě nevypereš. Celou půlhodinkou Vás totiž bude provázet hlavní motiv Milostné písně Jardy Svobody z kapely Traband, motiv, který odkazuje na souznění pracovní i manželské Aleny a Pavla Poláčko...

Jak se dařilo v postní době?

11.dubna » Rádio Proglas
Vstup do prožívání svatého týdne, nakouknutí do jedné rodiny a farnosti, tipy na to, co můžeme dětem ještě připravit. Kafemlýnek 11. dubna 2017.

Jak se daří postní doba?

5.dubna » Rádio Proglas
Vstup do prožívání svatého týdne, nakouknutí do jedné rodiny a farnosti, tipy na to, co můžeme dětem připravit. Kafemlýnek 11. dubna 2017.

Tato informační stránka o Jitka Skřičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Skřičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes