Kateřina Škrlová

Vztahuje se k

13 způsobů, jak zrychlit metabolismus po třicítce

23.listopadu » JenProŽeny.cz
Všichni chceme rychlý metabolismus, který nám pomáhá se spalováním, a tedy i s hubnutím. Bohužel s přibývajícími roky se metabolismus zpomaluje, a pokud se nechceme smířit s kily navíc, musíme udělat změny v našem životním stylu. O jaké změny jde?

7 návyků, které zpomalují hubnutí

7.listopadu » JenProŽeny.cz
Ne vše, co se jeví jako zdravé a dietní, je opravdu takové. Skoncujte s těmito chybami a konečně uvidíte výsledky.

10 nejlepších zdrojů vlákniny

20.října » JenProŽeny.cz
Díky modernímu stravování se většině z nás nedostává jedné z nejdůležitějších živin, které naše tělo potřebuje. Řeč je o vláknině, která je skvělým zdrojem energie, podporuje správné zažívání a je skvělým pomocníkem při hubnutí. Podívejme se spole...

9 tipů, jak se zbavit nočního přejídání

7.října » JenProŽeny.cz
Nacpat se těsně před spaním není zdravé a je to zabiják hubnutí. Navíc se nám pak špatně spí a většina z nás má i zažívací problémy. Poradíme, jak zabránit nočnímu vyprázdnění ledničky.

15 potravin, po kterých nepřiberete

27.srpna » JenProŽeny.cz
Tyto potraviny můžeme jíst v neomezeném množství, aniž bychom přibrali. Jak je to možné? Úplně snadno, jsou totiž bohaté na vlákninu a mají nízký obsah kalorií.

11 návyků, které vám zlepší spánek a pomůžou v hubnutí

26.srpna » JenProŽeny.cz
Špatný spánek ovlivňuje celý náš život. Pokud nespíme dobře, jsme přes den unavení, protivní, bez energie a bohužel také tloustneme. Avšak ve většině případů si můžeme za špatný spánek sami. Čeho bychom se tedy měli vyvarovat?

KONEC PLANDAVÝM PAŽÍM ! CVIKY, JAK SE JICH ZBAVIT

11.února » Zdravi4u
Každé nabrané kilo se projevuje v některých partiích a naše paže nejsou výjimkou. Zvedneme ruku a jednoduše nám paže vlají, jako vlajka ve větru. V horších případe...

Tato informační stránka o Kateřina Škrlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Škrlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes