Dagmar Škubalová

Vztahuje se k

Plzeň podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže

28.března » Region Plzeň
Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Plzně vyhlásil pro rok 2018 dotační program Podpora volnočasových aktivit dětí a mládeže v oblasti výchovy a vzdělávání.

Školy v Plzni získají finance na prevenci rizikového chování

28.března » Region Plzeň
Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Plzně vyhlásil dotační program Podpora primární prevence rizikového chování.

Tisíce dětí v Plzni půjdou k zápisům, v dubnu do prvních tříd, v květnu do školek

21.března » Region Plzeň
V Plzni už za několik týdnů odstartují zápisy pro tisíce dětí, a to do mateřských a základních škol. V případě mateřinek se uskuteční od 2. do 16. května, u prvních tříd od 1. do 30. dubna.

V Plzni je málo jeslí, mateřské školy začaly přijímat i dvouleté děti

13.října » iDNES.cz
V Plzni mají rodiče k dispozici jen dvoje jesle. Jejich kapacita je beznadějně naplněná, děti jsou zapsané i v pořadníku. Některé mateřské školy chtějí zájemcům vyjít vstříc a přijímají i dvouletá batolata. Další články k tématu: Školky v Plzni se...

V Plzni je málo jeslí, mateřské školy začaly přijímat i dvouleté děti

13.října » iRegiony Impuls
V Plzni mají rodiče k dispozici jen dvoje jesle. Jejich kapacita je beznadějně naplněná, děti jsou zapsané i v pořadníku. Některé mateřské školy chtějí zájemcům vyjít vstříc a přijímají i dvouletá batolata.

Omluvenky pro děti do školky? Rodiče si zvykají

25.září » Plzeňský deník
Plzeňsko - Poslední rok před nástupem do školy musejí děti absolvovat v mateřince. Součástí novinky, jež platí od září, jsou také omluvenky. Zatímco dříve rodičům stačilo, aby učitelce ráno zavolali, teď musejí nepřítomnost potomka dokládat zpravi...

Plzeňští učitelé se budou připravovat na zvládání krizových situací

19.září » Plzeňsko na dlani
Pedagogové a zaměstnanci plzeňských základních škol projdou v průběhu příštích dvou let školením, jak prakticky zvládat mimořádné a krizové situace na

Učitelé se v Plzni budou připravovat na zvládání krizových situací na školách

19.září » Požáry.cz
Pedagogové a zaměstnanci plzeňských základních škol projdou během příštích dvou let školením, jak prakticky zvládat mimořádné a krizové situace na školách.

Situace je vážná: Učitelé v Plzni se školí, jak se chránit při ohrožení zbraní, požárem i výbuchem

14.září » Blesk.cz
Jak zvládat mimořádné a krizové situace v praxi se začali školit učitelé a zaměstnanci plzeňských základních škol. Odborníci je budou po dva roky seznamovat s dovednostmi, které zúročí při záchraně zdraví a života svého i ostatních v případech, že...

Jak na požár, výbuch či ohrožení zbraní? Učitelé projdou školením

12.září » Plzeňský deník
Plzeň – Na krizové situace jako třeba požáry, výbuchy, případné ohrožování zbraní nebo jiné výjimečné události se budou připravovat pedagogové a zaměstnanci základních škol.

Učitelé v Plzni se budou připravovat, jak zvládat krizové situace na školách

12.září » Region Plzeň
Pedagogové a zaměstnanci plzeňských základních škol projdou během příštích dvou let školením, jak prakticky zvládat mimořádné a krizové situace na školách.
Martin Baxa - Český politik
Marcel Chládek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Dagmar Škubalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Škubalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes