Petr Skůček

Vztahuje se k

Lyžaři mohou letos v zimě třídit odpadky v sedmi areálech

14.prosince » Ekolist
Lyžaři mohou v letošní zimní sezoně třídit odpadky v sedmi lyžařských areálech. Oproti loňsku, kdy tuto možnost měli nárazově o víkendech, budou barevné koše k dispozici v lyžařských střediscích po celou sezonu a zapojí se i více areálů. Třídění s...

Lyžaři mohou letos v zimě třídit odpadky v sedmi areálech

14.prosince » Týden.cz
Lyžaři mohou v letošní zimní sezoně třídit odpadky v sedmi lyžařských areálech. Oproti loňsku, kdy tuto možnost měli nárazově o víkendech, budou barevné koše k dispozici v lyžařských střediscích po celou sezonu a zapojí se i více areálů.

Lyžaři mohou v šesti areálech mohou třídit odpadky přímo na sjezdovkách

26.ledna » Ekolist
Od tohoto víkendu až do začátku dubna se lyžaři v některých skiareálech mohou zapojit do akce zaměřené na třídění odpadu přímo u sjezdovek. Zimní varianta projektu Čistý festival navazuje na akci, která už deset let propaguje třídění a recyklaci o...

Třemošnice získala stříbro v celostátní soutěži

17.června » Chrudimský deník
Třemošnice – V letošním 12. ročníku soutěže „O křišťálovou popelnici" se na pomyslné „bedně" umístili i zástupci z Chrudimska.

Tato informační stránka o Petr Skůček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Skůček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes