Tomáš Skupina

Vztahuje se k

Skandál v Dolním Benešově! Krajčo ukončil představení

9.října » Region Opavsko
DOLNÍ BENEŠOV – Jedním slovem skandál. Takto by se dalo popsat sobotní divadelní představení Deštivé dny, které se konalo v kulturním domě v Dolním Benešově. Herci Richard Krajčo a David Švehlík ho museli po půlhodině ukončit, neboť diváci v sále ...

Krajčo se Švehlíkem nedohráli představení! Neukáznění diváci je po půl hodině vyhnali

8.října » Blesk.cz
Tak tohle nemá obdoby! Herci Richard Krajčo (40) a David Švehlík (45) kvůli neukázněným divákům po půl hodině přerušili představení Deštivé dny. I když se Krajčo pokoušel přerušení hodit na špatný zvuk, tak za vším jsou opravdu diváci.

Neukáznění diváci rušili představení, Krajčo se Švehlíkem odmítli pokračovat

7.října » Novinky.cz
Velká ostuda otřásá od sobotního večera městem Dolní Benešov na Opavsku. V místním kulturním domě se konalo představení divadelní inscenace Deštivé dny s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem, kterou nastudovali v Divadle Ungelt. Po půl hodině se ...

Opavsko plné festivalů

3.července » Kultura Deník.cz
Také letošní léto na Opavsku bude plné hudebních festivalů. Hradecký slunovrat a Budišovské letnice sice proběhly uplynulý víkend, největší festivalové nálože jsou ovšem před námi.
David Švehlík - Český herec

Tato informační stránka o Tomáš Skupina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Skupina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes