Pavlína Škvorová

Vztahuje se k

Žáci ze Základní školy Žižkov nasbírali devět tun kaštanů

25.října » Kutnohorský deník
Kutná Hora - Přes 9 tisíc kilogramů kaštanů neboli 9 tun se podařilo nasbírat žákům ze Základní školy Žižkov v Kutné Hoře.

OBRAZEM: Podzimní a zimní modely značky EDDE se ukázaly Čáslavi

21.října » Kutnohorský deník
Čáslav - Módní přehlídka EDDE - Edity Douhé se uskutečnila na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi v pátek 21. října od 18 hodin. Dívky zde předvedly aktuální modely na podzim a zimu 2016.

OBRAZEM: Členové výboru spolku se seznamovali s aktuálními předpisy a projekty

21.října » Kutnohorský deník
Kutná Hora - Členové výboru Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených děti v ČR se sjeli v pátek 21. října do klubu Sluníčko, kde stráví víkend. V sobotu je čeká prohlídka Kutné Hory a odpoledne budou probírat nové zákony a projekty na příští...

OBRAZEM: Kamelot exceloval v Tylově divadle

21.října » Kutnohorský deník
Kutná Hora - V Městském Tylově divadle Kutná Hora se uskutečnil v pátek 21. října od 19 hodin koncert. Vystoupila zde předkapela Tony Joch. Poté přišla na jeviště všemi očekávaná kapela Kamelot, která posluchačům zahrála své hity.

Hostem online rozhovoru bude tentokrát kadeřnice Pavlína Škvorová

21.října » Kutnohorský deník
Kutná Hora - Hostem online rozhovoru bude v úterý 25. října od 9 hodin kadeřnice Pavlína Škvorová ze studia Backstage. Pavlína Škvorová zajišťuje kromě pánského, dámského a dětského střihu také služby vizážistické - svatební účesy, společenské úče...

Tato informační stránka o Pavlína Škvorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Škvorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes