Rút Škvorová

Vztahuje se k

Protidrogová prevence má za sebou strategickou část

29.března » Benešov
Ve středu 15.03.2017 se sešla Pracovní skupina protidrogové prevence města Benešov, aby si shrnula slabé a silné stránky, příležitosti a hrozby zdejší protidrogové oblasti.

Den prevence 2016 v komentovaných kolážích

30.září » Benešov
Odbor sociálních věcí a zdravotnictví (OSVZ) města Benešov připravil již 4. ročník Dne prevence města Benešov, který se konal v sobotu 24. 9. 2016 před Táborskými kasárnami.

Integrovaný záchranný systém představí počtvrté svou práci veřejnosti

21.září » Benešovský deník
Benešov – Co všechno obnáší práce specialistů zařazených ve složkách Integrovaného záchranného systému (IZS) uvidí v sobotu 24. září už počtvrté návštěvníci benešovských Táborských kasáren.

Rada města schválila Program prevence kriminality města Benešov na rok 2016

19.července » Benešov
Program zahrnuje řadu preventivních projektů, které směřují k žákům a studentům benešovských škol, seniorům nebo odborné veřejnosti.

Kapela Czech It: Společně vymýšlíme nové věci

17.června » ČtiDoma.cz
Kapela Czech It je na Benešovsku velmi oblíbená a nemůže chybět na žádném místním festivalu. Přinášíme vám rozhovor se třemi... Benešov Týnec nad Sázavou Zpravodajství Kultura

Město Benešov získalo dotaci na rozšíření kamerového systému

3.května » Benešov
Město Benešov, na rozdíl od měst jiných, nemá žádné sociálně vyloučené lokality, nicméně na základě vyjádření Krajského ředitelství PČR lze konstatovat problematickou lokalitu v centru města Benešova, konkrétně Masarykovo, Malé náměstí společně se...

Tato informační stránka o Rút Škvorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rút Škvorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes