Michaela Škvrňáková

Vztahuje se k

Namísto zakřiknuté víly pokřikující harpyje

3.července » Literární noviny
Do divadel, jako je Venuše ve Švehlovce, diváci jistě nemíří za tradiční podívanou. O těch, kteří mají zkušenost s produkcí souboru nesoucího název Chemické divadlo (vlevo logo divadla), to pak platí dvojnásob. Přesto si troufám tvrdit, že inscena...

Noc v Benátkách: Liberecké divadlo zažije benátský karneval

18.května » Musical opereta
Divadlo F.X. Šaldy v Liberci uvede už dnes novou inscenaci slavné operety Johanna Strausse ml. Noc v Benátkách. Režíruje Dana Dinková, taktovky se ujme Josef Kurfiřt. Příspěvek Noc v Benátkách: Liberecké divadlo zažije benátský karneval pochází z ...

TZ: Michelle Adlerová

4.srpna » Artalk.cz
Michelle Adlerová / Výchova k přirozenosti / Galerie Artwall / Praha / 4. 8. – 15. 10. 2017 ... Příspěvek TZ: Michelle Adlerová pochází z Artalk.cz

Fotoreportáž z Venuše ve Švehlovce. Případ pro sociálku vol.2

6.listopadu » Literární noviny
Druhý ročník festivalu Případ pro sociálku ve Venuši je za námi. Atmosféra byla opět jedinečná a divadelní sál po všechny tři večery zaplněn do posledního místa. A co vše se v něm odehrálo?

Friessová, Škvrňáková: Fotoreportáž - Budapešť

19.července » ParlamentniListy.cz
Dáma v odřených střevíčkách, plná překvapení a tajemství, která dokáže vykouzlit zážitky z mála. Umí se nazdobit a oslnit, ale moc ráda si taky celá zaprášená a špinavá hraje na schovávanou.

Korsování po Krymské

25.května » Literární noviny
Český kříženec Montmartru, Kreuzbergu, drážďanského Neustadtu, newyorského East Village a londýnského Camdenu. Krymská .

Michaela Škvrňáková: Konec pouličního umění v Praze a fotogalerie buskerů

1.března » ParlamentniListy.cz
Zastupitelstvo našeho hlavního města se rozhodlo velkou měrou omezit uměleckou veřejnou produkci. Koncem měsíce ledna schválilo novou vyhlášku, která by měla být ideálním řešením před narušováním veřejného pořádku v Praze.
TOP 09 - Pravicová politická strana
Jan Hamáček - Poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Michaela Škvrňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Škvrňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes