15
new stories - click to show

Jan Sladký

Related to

Vrchní strážník městské policie Vodňany Jan Sladký: Covidová opatření naši práci změnila

VODŇANY – Městská policie ve Vodňanech zažila nezvyklý rok 2020. Podepsal se na něm především covid-19, který vnesl do práce strážníků nové úkoly. Vrchní strážník městské policie Vodňany Jan Sladký v rozhovoru pro Týdeník Strakonicko popsal součas...

485. schůzka: Do roka a do dne

30.December » ČRo 2 - Praha
Na této Toulce českou minulostí uzavřeme příběh jednoho z těch, kteří vstoupili do legend. Ba možno tvrdit, že daleko více než v realitě se jistěji pohybujeme v akci.

484. schůzka: Legenda a pravda o procesu Jana Sladkého, řečeného Kozina

30.December » ČRo 2 - Praha
23. února 1693 byli Chodové svoláni na nádvoří trhanovského zámku. Krajský hejtman křikl, aby poslali nahoru do sálu své důvěrníky, že jim řeknou císařovo rozhodnutí.

483. schůzka: Kozina

23.December » ČRo 2 - Praha
Příběh chodských rebelantů nás zavede do rodiště muže, který je pokládán za jejich vůdce, byť nebyl ani rychtářem, a zdá se, že ani gramotný nebyl.

Příběh Jana Sladkého Koziny

30.November » Rádio Proglas
Před 325 lety, 28. listopadu 1695, skončil na plzeňském popravišti život Jana Sladkého zvaného Kozina, jednoho z vůdců chodské rebelie. Skrze Jiráskův román Psohlavci se jeho příběh stal součástí naší národní mytologie. Folklorní okénko věnované t...

Video: Sam Hill - Downhill Driftin

8.October » Dolekop.com
Dobrý den, noha ven! Sam Hill válcuje svět v enduru, ale dříve jej válcoval i sjezdu. Vzpomínáte na unikátní stopy a neotřelou techniku jízdy? Nic z toho Sameček nezapomněl!

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Zastavenie na prednom kolese - STOPPIE

30.September » Dolekop.com
Práce s přední brzdou je elementární znalostí, kterou musí znát a hlavě umět každý bajker. Jedním z cviků, díky kterému se přední brzdu naučíš správně ovládat je stoppie, Rasťo Baránek ti ukáže jak na to.

Video: Jan Sladký - Streettrials 2020

28.September » Dolekop.com
Honza Sladký a Pavel Ulman se spojili a natočili zajímavé streetovo trialové video. Z původně plánovaného měsíce byly tři, ale vyplatilo se. Výsledek stojí za to.

B-tým v okleštěné sestavě odstartoval sezónu prohrou s Čáslaví

12.September » BK Mladá Boleslav
Lukáš Chuchválek - M l. B o l. – Rezerva Bruslařů pod taktovkou nového trenéra zahájila novou sezónu Krajské ligy Středočeského kraje proti silnému týmu z Čáslavi. Po dvě třetiny byli domácí borci spolu s hosty navzájem vyrovnanými soupeři, ale v ...

V sobotu bude v Dolánkách festival. Vystoupí Znouzecnost a Ondřej Ruml

Tradiční multižánrový festival se bude konat 18. července na břehu řeky Jizery, v kempu v Dolánkách u Turnova. Areál bude otevřený už od 12.00 a hudební vystoupení začnou od 13.00. Vstupné je i letos dobrovolné.

Trutnov má novou naučnou stezku Podoby Rýbrcoula

4.October » Trutnovinky
Stezka začíná pod stromy vedle mateřské školy, má sedm zastávek a končí na kopci s atraktivní vyhlídkou na město a Krkonoše. Hlavním lákadlem jsou dřevěné sochy od místních umělců. „Sochy vznikly při loňském prvním ročníku slavností. Nechali jsme ...

Petr Adler: rozhodnutí o kolektivní smlouvě je za rohem

2.August » NHL.cz
Máme měsíc do dne, kdy NHL může oznámit, že to bylo krásné, ale současná kolektivní smlouva by zasloužila zrušit, a šest neděl do dne, kdy totéž mohou udělat hráčské odbory NHLPA. Z obou stran je zatím slyšet ohlušující ticho po pěšině. A seznam b...

Tato informační stránka o Jan Sladký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Sladký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes