15
new stories - click to show

Jan Smetana

Related to

Ministr zdravotnictví navštívil Fakultu vojenského zdravotnictví

• V pondělí 18. července v rámci pracovní návštěvy Hradce Králové zavítal ministr zdravotnictví Vlastimil Válek také na Fakultu vojenského zdravotnictví UO. Zde ho přivítal proděkan pro doktorské studijní programy a specializační vzdělávání pplk. gš…

Proč se přeočkovává proti covidu jen dvěma vakcínami

19.July » Vitalia.cz
V ČR je dostupných pět různých vakcín proti covidu a šestá je na cestě. Přeočkování třetí či čtvrtou posilující dávkou je ale možné pouze dvěma z nich. Server Vitalia.cz zjišťoval, proč je nabídka tzv. boosterů tak omezená.

V jakém počasí se mu nejlépe pracuje? Zamýšlí se Michal Žák, meteorolog a televizní moderátor

11.July » ČRo 2 - Praha
Musí neustále odpovídat na otázku, jak bude? Čím mu učarovaly vlaky a železnice? Moderuje Jan Smetana.

Proč se vydal po stopách stříbrného náramku z 2. světové války? Odpovídá nadšenec do historie Petr Pravoslav Švihovec

17.May » ČRo 2 - Praha
Kolik úsilí investoval do pátrání vedoucího až do Spojených států? A jaký byl okamžik, kdy tento poklad osobně předal? Moderuje Jan Smetana.

Podle čeho si do svého podcastu vybírá hosty? Prozrazuje moderátor Čestmír Strakatý

Jaká témata jsou mu blízká a který rozhovor byl pro něj nejtěžší? Kdo jeho pozvání odmítl a naopak kdo se mu do debaty sám nabízel? Moderuje Jan Smetana.

Já jsem šťastný a spokojený člověk, tvrdí moderátor Jan Smetana

3.March » ČRo 2 - Praha
„Často se mě lidé ptají, proč se pořád směju. Odpovídám, že jsem od nátury veselý člověk a v těžkých časech jsem naučený neztrácet naději,“ svěřuje se moderátor.

Vadí mi dnešní rychlost na úkor kvality, stýská si herečka a zpěvačka Hana Talpová

22.February » ČRo 2 - Praha
Jaký má vztah k moderní technice? Má zájem o sport? Kdy ji napadlo, že bude herečkou? Kolik let strávila v Hudebním divadle Karlín a jaké si na tu dobu uchovala vzpomínky?

Byl to Bůh na ledě! Tomáš Verner, Jan Smetana a Hanka Křížková v Toboganu vzpomínají na nejúspěšnějšího krasobruslaře Ondreje N

22.January » ČRo 2 - Praha
Tobogan vzpomíná na nejúspěšnějšího českého krasobruslaře všech dob Ondreje Nepelu. Přišli Tomáš Verner, Hana Křížková, Jan Smetana a Tomáš Gottlieb. Moderuje Aleš Cibulka.

Tato informační stránka o Jan Smetana zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Smetana" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes