Jan Šolta

Related to

Diskuse levice o roce 1989: Osvobození, nebo porážka?

12.June » Haló noviny
Středoevropská levice a její postoje k událostem roku 1989 - bylo to osvobození, nebo porážka? Tato témata dominovala mezinárodnímu debatnímu odpoledni, které v Braunově domě na Karlově námětí v Praze 28. května připravila Škola alternativ Ekumeni...

Jan Šolta: Nevadí, že nemáme zlato, ty dva pátky stály za to

V hustě zakouřeném prostředí se napětí blíží infarktovému stavu, všudypřítomná nervozita je mohutně vybičována, když dvě minuty před koncem Ragulin snižuje na 4:3. Rusové stupňují nátlak a nežádoucí plichta se nebezpečně rýsuje na obzoru.

Nevadí, že nemáme zlato, ty dva pátky stály za to!

24.March » vaševěc.cz
V hustě zakouřeném prostředí se napětí blíží infarktovému stavu, všudypřítomná nervozita je mohutně vybičována, když dvě minuty před koncem Ragulin snižuje na 4:3. Rusové stupňují nátlak a nežádoucí plichta se nebezpečně rýsuje na obzoru. Nedočkav...

Rok po bitce v Zemanově štábu. Nepadl žádný trest, novináři mají svědčit znovu

28.January » Seznam Zprávy
Ani po jednom roce od strkanice ve volebním štábu Miloše Zemana není případ stále u konce. A to i přesto, že řízení s jediným účastníkem Janem Šoltou běží už od loňského dubna.
Pavel Vošalík - Český diplomat
Tomáš Garrigue Masaryk - První prezident Československa

Tato informační stránka o Jan Šolta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šolta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes