Jan Spálený

Related to

Album Nemůžu popadnout tvůj dech Jana Spáleného rozhodně dech neztrácí

Za slunce ve větvích starého dubu považuje pianista, trumpetista a zpěvák Jan Spálený album Nemůžu popadnout tvůj dech. Další díl Kulaté muziky připravil Martin Schuster.

Jan Spálený & A.S.P.M.

11.August » Informuji.cz
Zpěvák a pianista Jan Spálený je otcem jedné z živých podob českého... | Praha 5 - (2020-09-22 19:00:00 - 2020-09-22 00:00:00)

Spolektiv a svatý Václav v Balbínce

25.July » Informuji.cz
Prostorem malá, ale duchem velká hospůdka s atmosférou bude hostit skupinu... | Praha 2 - (2020-09-28 20:00:00 - 2020-09-28 00:00:00)

INFO: Budějovický rozhlas v létě nabídne rozhovory s hosty, detektivky s Sherlockem i tipy na výlety

Do běžného provozu se od 1. července vrací studio Českého rozhlasu České Budějovice. Končí omezení související s pandemií koronaviru a stanice nabídne také prázdninové novinky v programu. Uplynulé čtvrtletí bylo i pro rozhlas mimořádné. Nouzový st...

Zemřel Karel Diepold. O úmrtí Osamoceného písničkáře informoval kamarád

24.June » Život v Česku
Zemřel písničkář Karel Diepold. Se smutnou zprávou se na Facebooku v úterý podělil zarmoucený hudebník a kamarád Jan Burian. Diepold patřil do uskupení Osamělých písničkářů.

Zemřel písničkář Karel Diepold

23.June » Novinky.cz
Zemřel písničkář Karel Diepold. Na Facebooku o tom v úterý informoval hudebník Jan Burian. Diepold patřil do uskupení Osamělých písničkářů. Jeho písničky hraje například Jan Spálený.

Hudební festival Jurkovič Open Air Jílové u Prahy bude

16.June » topvip.cz
Město Jílové u Prahy a spolek Jurkovič SP pořádají 5. ročník letního hudebního festivalu na počest bluesmana a výrobce kytar Petera Jurkoviče. Vystoupí kapela Vltava, Jiří Schmitzer, Jan Spálený s ASPM, Marcus Jurkovič & Aneta Holla, Igor Orozovič...

RECENZE: Smutné úsměvy křehkého bluesmana Petra Kalandry

Letos se sešla hned dvě výročí, jež se pojí se jménem kytaristy, zpěváka a harmonikáře Petra Kalandry, jedné z nejvýraznějších bluesových osobností domácí scény. V březnu uplynulo sedmdesát let od jeho narození, v září to bude pětadvacet roků od j...

K nedožitým sedmdesátinám Petra Kalandry vychází exkluzivní komplet tří LP desek

21.March » Rock&Pop
V tomto roce si připomínáme hned dvojici výročí souvisejících s Petrem Kalandrou. Desátého března by se dožil sedmdesáti let a sedmého září uplyne čtvrtstoletí od jeho předčasného úmrtí. Při této příležitosti Supraphon vydává trojvinyl s názvem Pe...

Albové vzpomínání na Petra Kalandru

21.March » Novinky.cz
Rok 2020 přináší dvě výročí připomínající již zesnulého hudebníka Petra Kalandru (1950 – 1995). Desátého března uplynulo sedmdesát let ode dne, kdy se narodil. A 7. září to bude pětadvacet roků od jeho předčasného úmrtí.

Tato informační stránka o Jan Spálený zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Spálený" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes