15
new stories - click to show

Honza Steinsdörfer

Related to

ROZHOVORY: Michal Worek - Občas se sám divím, co se mi pod těmi prsty děje

30.October » musicserver.cz
"Vyhovuje mi poslouchat, skládat nebo aranžovat každou chvíli něco úplně jiného. Užívám si tu změnu, když dodělám třeba aranž Mozarta a jdu se pustit do rockové písně," říká Michal Worek, skladatel, aranžér a pianista v jedné osobě. V těchto dnech...

LIVE: Chinaski pokřtili ve vyprodaném Lucerna Music Baru novou desku 11

4.October » iREPORT.cz
Nové písně i staré dobré hity - takový byl úterní koncert Chinaski, kteří v pražském Lucerna Music Baru pokřtili své jedenácté řadové album, první v nové sestavě. Jeho kmotrou se stala herečka Jitka Čvančarová.

Chinaski: Vylezly z nás romantické písně v klidné poloze

30.September » Metro
Kapela Chinaski vydá tento pátek novou desku nazvanou 11. Je první s novými členy skupiny, kteří do tvorby vnesli nové nápady. Frontman Michal Malátný, kytarista František Táborský a klávesista Honza Steinsdörfer hovořili pro deník Metro také o ch...

Albert Černý prozradil, že ho s krásnou partnerkou seznámila Maxová. I o tom je píseň, kterou zazpívá na Eurovizi

3.February » Super.cz
Již jsme vás informovali, že v českém klání Eurovize zvítězila mezi osmi interprety kapela Lake Malawi. Hned po oznámení postupu jsme zpovídali frontmana kapely Alberta Černého, jak jejich píseň Friend of a Friend vznikala.
Ondřej Škoch - Český zpěvák, kytarista
Radim Hladík - Český rockový kytarista
Ewa Farna - Zpěvačka
Matěj Ruppert - Český zpěvák

Tato informační stránka o Honza Steinsdörfer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Honza Steinsdörfer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes