Jiří Štěpán

Vztahuje se k

PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.

17.května » ParlamentniListy.cz
Tři dny stráví delegace Královéhradeckého kraje v Ťačivském rajónu v ukrajinské Zakarpatské oblasti. Zástupce kraje čeká jednání o prohloubení spolupráce s představiteli Zakarpatské oblastní rady i představiteli města Ťačiv.

Podpora kraje je pro město důležitá

16.května » Náchod
Na zahájení 21. ročníku studentského festivalu Náchodská Prima sezóna zavítal i hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, PhD., který nepřijel do Náchoda rozhodně s prázdnou.

Náchod: Podpora kraje je pro město důležitá

15.května » ParlamentniListy.cz
Na zahájení 21. ročníku studentského festivalu Náchodská Prima sezóna zavítal i hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, PhD., který nepřijel do Náchoda rozhodně s prázdnou.

Univerzita Hradec Králové si během roku 2018 již začala hrdě připomínat významná výročí československé historie s projektem : „

15.května » PeopleTogether
U příležitosti vzniku Československa v roce 1918, sovětské okupace z roku 1968 a vzniku samostatné České republiky v roce 1993 se mohou návštěvníci a přátelé Univerzity Hradec Králové těšit na velmi zajímavé aktivity. Záštitu projektu udělili hejt...

21. ročník studentského festivalu Náchodská Prima sezóna zahájen

15.května » Náchod
Dnes odpoledne odstartovali představitelé města Náchoda v čele se starostou Janem Birke a za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána studentský festival Náchodská Prima sezona.

PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.

14.května » ParlamentniListy.cz
Královéhradecký kraj a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska uzavřely memorandum o partnerství a spolupráci. Zaměří se na požární ochranu obyvatelstva, pomoc při mimořádných událostech i na podporu aktivit při výchově mládeže v požární ochraně.

Vedení ANO schválilo návrh koaliční smlouvy s ČSSD a programového prohlášení

11.května » Lidovky.cz
Širší vedení hnutí ANO jednomyslně schválilo podle místopředsedy hnutí Richarda Brabce návrh koaliční smlouvy a programového prohlášení případné společné vlády. Andrej Babiš řekl, že smlouvu považuje za přijatelný kompromis. Hnutí ANO zároveň slav...

Ocenění osobností královéhradecké diecéze.

10.května » Rádio Proglas
Biskup Josef Kajnek, Mons. Josef Suchár a P. Josef Kordík převzali o státním svátku 8. 5. 2018 z rukou hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána pamětní medaile.

Kromě šéfa seniorů medaili hejtmana získal profesor Wolf

9.května » Trutnovinky
Za pedagogickou práci, vědeckou a popularizační činnost v oblasti archeologie a historie medaili převzal profesor Vladimír Wolf z Trutnova. „Přední místo své pozornosti vždy stavěl jak při samotném historickém výzkumu, tak při soustavné a neúnavné...

V Den vítězství převzali hasiči v Hradci Králové ocenění, služební slib složilo 14 nových příslušníků

9.května » Požáry.cz
Ceremoniál 8. května 2018 byl již tradičně součástí akce „Den kraje“. V tento den také složilo služební slib 14 nových příslušníků HZS Královéhradeckého kraje.

Náměstí zaplnili hasiči, policisté a záchranáři

8.května » Hradecký deník
Hradec Králové /FOTO/ - Ze dne Královéhradeckého kraje si odnesli medaili členové záchranných sborů, ale i osobnosti z oblasti vědy či kultury.

Tato informační stránka o Jiří Štěpán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Štěpán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes