Gam Stor

Vztahuje se k

Konkurent Steamu odkryl karty. Které novinky chystá Epic Games Store

15.března » Cnews.cz
Loni na podzim odstartoval Epic Game Store. Nesmělý start nového obchodu měl podpořit úspěch střílečky Fortnite a každé dva týdny hra zdarma. Jinak ale vedle Steamu obchod působil jako chudý příbuzný. Chyběly mu funkce a katalog her byl velmi malý...

Razer končí provoz svého Game Store po 10 měsících

18.února » Svět hardware
Ne vždycky jde vše podle plánu a společnosti Razer se podle všeho s jejím obchodem s počítačovými hrami nevydařilo vše tak, jak doufala. Zavře ho totiž po pouhých 10 měsících od jeho spuštění.

Razer Game Store koncem měsíce zavře

18.února » GamePark
Epic Games Store po svém příchodu sice vzbudil pochybnosti o tom, zda se mu podaří rozbít zavedený pořádek (zejména v případě monopolu Steamu), avšak brzy se ukázalo, že se mu to zřejmě podaří.

Digitální obchod s hrami od společnosti Razer na konci února skončí

18.února » BonusWeb.cz
Pouhých deset měsíců od spuštění zavírá slavný výrobce herních periferií Razer svůj digitální obchod s hrami. Přestože nabízel slušné ceny a nevyžadoval vlastního klienta, nedokázal oslovit dostatečný počet zákazníků, aby se jeho provoz vyplatil. ...

Stahujte zdarma akční adventuru Axiom Verge

8.února » Svět aplikací
Obchod Epic Game Store nabízí zdarma ke stažení „plošinovku“ Axiom Verge. Hra vyšla před třemi roky, tedy v roce 2015 a zaujme hlavně pixel art grafikou a přímočarou akční hratelností.

Novinka: Adventura Axiom Verge od Epic Games je zdarma

8.února » PCTuning.cz
Obchod Epic Game Store nabízí zdarma ke stažení „plošinovku“ Axiom Verge. Hra vyšla před třemi roky, tedy v roce 2015 a zaujme hlavně pixel art grafikou a přímočarou akční hratelností.

Tato informační stránka o Gam Stor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gam Stor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes