StudentMag

Popis:

Magazín pro studenty

URL:

http://studentmag.topzine.cz

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

3 položek/měsíc

Víte, co jsou to soft skills? V práci je potřebujete každý den!

1.listopadu
Konkurence na pracovním trhu je vysoká, a tak už zkrátka nestačí jen dobrý technický výkon. K tomu, abyste byli opravdu úspěšní, potřebujete ještě tzv. soft skills. O Celý článek The post Víte, co jsou to soft skills? V práci je potřebujete každý den! appeared first on StudentMag .

Neuvěříte, jaký sendvič Hamé vyrobilo pro všechny gamery

5.října
Simply Fresh, prémiová značka sendvičů a baget, překvapila všechny fanoušky videoher. Vyrobila pro ně limitovanou edici sendviče Gamer na základě internetového hlasování o jeho složení. Celý článek The post Neuvěříte, jaký sendvič Hamé vyrobilo pro všechny gamery appeared first on StudentMag .

Studenti a mateřská dovolená. Jak je to s dávkami a poplatky za studium v roce 2018

3.října
Vysokoškolské studium je dlouhodobá záležitost, biologické hodiny však tikají. Jak je to s přerušením studia, pokud otěhotníte už při studiu? A na jaké dávky máte Celý článek The post Studenti a mateřská dovolená. Jak je to s dávkami a poplatky za studium v roce 2018 appeared first on StudentMag .

Jsem na zkoušce a neznám odpověď. Máme 7 tipů, jak tuhle situaci řešit

27.září
Stane se to i tomu největšímu šprtovi. Řeknete si, že tohle se učit nebudete, protože na to se vás určitě nikdo ptát nebude. Zákon schválnosti Celý článek The post Jsem na zkoušce a neznám odpověď. Máme 7 tipů, jak tuhle situaci řešit appeared first on StudentMag .

Vzdělávat se můžete i při zaměstnání. Využijte kombinované studium

23.září
Kombinované studium je ideální jako vzdělávání se při zaměstnání. Využívají jej i ti zájemci, kteří chtějí studovat dva obory zároveň. Jaké má tato forma studia Celý článek The post Vzdělávat se můžete i při zaměstnání. Využijte kombinované studium appeared first on StudentMag .

12 věcí, které byste měli vědět, než půjdete studovat dva obory

19.září
Pořád opakujeme „nestíhám, nestačím“, a přesto to nějak dáváme. Říkáme si totiž, že to vždycky může být i horší. Taky bychom mohli studovat medicínu, práva Celý článek The post 12 věcí, které byste měli vědět, než půjdete studovat dva obory appeared first on StudentMag .

Jak prodat učebnice ze střední školy? Přinášíme vám 4 nejběžnější tipy

17.září
Doma se vám za ta léta na střední jistě nahromadila kopa učebnice. Pokud jste již středoškolské studium ukončili, pravděpodobně je už nikdy nevyužijete. Uvažujete nad Celý článek The post Jak prodat učebnice ze střední školy? Přinášíme vám 4 nejběžnější tipy appeared first on StudentMag .

Přinášíme 5 tipů, kde shánět učebnice a skripta na VŠ a kde raději ne

14.září
Nikdo z vás se určitě nemůže dočkat, až obdrží nekonečné seznamy studijní literatury. S podzimem nenastává období honů a lovů jen pro myslivecké sdružení, ale Celý článek The post Přinášíme 5 tipů, kde shánět učebnice a skripta na VŠ a kde raději ne appeared first on StudentMag .

Z Prahy do Brna za 30 minut? S aplikací Yeezdou žádný problém

13.září
Nesnášíte dlouhé čekání ve frontách na jízdenky do vlaku či autobusu nebo byste si chtěli vychutnat vyhlídkové lety a cestování v soukromých letadlech? Pak vyzkoušejte Celý článek The post Z Prahy do Brna za 30 minut? S aplikací Yeezdou žádný problém appeared first on StudentMag .

Foto: Studentské koleje v Praze. Kde bydlí pražští vysokoškoláci?

11.září
Co se týče vysokoškolského studia, hlavní město nabízí patrně nejširší výběr univerzit, škol a oborů. Když však studenti přijedou do Prahy studovat, musí také někde Celý článek The post Foto: Studentské koleje v Praze. Kde bydlí pražští vysokoškoláci? appeared first on StudentMag .

Studentské koleje v Ostravě. Kde žijí studenti VŠB, OSU a dalších škol?

10.září
Vedle hlavního města Prahy a moravské metropole Brna je i Ostrava, centrum Moravskoslezského kraje, městem, kam se jezdí studovat. Jaké studentské koleje v Ostravě najdete? Celý článek The post Studentské koleje v Ostravě. Kde žijí studenti VŠB, OSU a dalších škol? appeared first on StudentMag .

Studentské koleje v Brně. Kde bydlí studenti MUNI, VUT či MENDELU?

5.září
Vedle Prahy je i Brno městem, jež skrývá řadu kvalitních univerzit a vysokých škol, kam jezdí studovat lidé z celé – a nejen naší – Celý článek The post Studentské koleje v Brně. Kde bydlí studenti MUNI, VUT či MENDELU? appeared first on StudentMag .

Co si sbalit na kolej? Vybrali jsme 11 věcí, které nesmíte zapomenout

3.září
Že bude třeba vzít si na kolej oblečení, zubní pastu a notebook, to napadne každého. Máte pocit, že ale stále na něco důležitého zapomínáte? Vybrali Celý článek The post Co si sbalit na kolej? Vybrali jsme 11 věcí, které nesmíte zapomenout appeared first on StudentMag .

Kde získat potvrzení o studiu a jak ho využijete?

31.srpna
Nejeden student se snaží ušetřit co možná nejvíce finančních prostředků. S tímto problémem vám pomůže potvrzení o studiu. Vyřiďte si s ním studentské slevy na Celý článek The post Kde získat potvrzení o studiu a jak ho využijete? appeared first on StudentMag .

19 důvodů, proč je sestavování rozvrhu na VŠ největší pozemské utrpení

27.srpna
Ti, kterým rozvrhy sestavuje univerzita, nadávají, jak je to nefér a že si je chtějí taky poskládat sami. Ale to jen proto, že netuší, jaká Celý článek The post 19 důvodů, proč je sestavování rozvrhu na VŠ největší pozemské utrpení appeared first on StudentMag .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes