StudentMag

Popis:

Magazín pro studenty

URL:

http://studentmag.topzine.cz

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

4,2 položek/týden

12 věcí, které byste měli vědět, než půjdete studovat dva obory

19.září
Pořád opakujeme „nestíhám, nestačím“, a přesto to nějak dáváme. Říkáme si totiž, že to vždycky může být i horší. Taky bychom mohli studovat medicínu, práva Celý článek The post 12 věcí, které byste měli vědět, než půjdete studovat dva obory appeared first on StudentMag .

Jak prodat učebnice ze střední školy? Přinášíme vám 4 nejběžnější tipy

17.září
Doma se vám za ta léta na střední jistě nahromadila kopa učebnice. Pokud jste již středoškolské studium ukončili, pravděpodobně je už nikdy nevyužijete. Uvažujete nad Celý článek The post Jak prodat učebnice ze střední školy? Přinášíme vám 4 nejběžnější tipy appeared first on StudentMag .

Přinášíme 5 tipů, kde shánět učebnice a skripta na VŠ a kde raději ne

14.září
Nikdo z vás se určitě nemůže dočkat, až obdrží nekonečné seznamy studijní literatury. S podzimem nenastává období honů a lovů jen pro myslivecké sdružení, ale Celý článek The post Přinášíme 5 tipů, kde shánět učebnice a skripta na VŠ a kde raději ne appeared first on StudentMag .

Z Prahy do Brna za 30 minut? S aplikací Yeezdou žádný problém

13.září
Nesnášíte dlouhé čekání ve frontách na jízdenky do vlaku či autobusu nebo byste si chtěli vychutnat vyhlídkové lety a cestování v soukromých letadlech? Pak vyzkoušejte Celý článek The post Z Prahy do Brna za 30 minut? S aplikací Yeezdou žádný problém appeared first on StudentMag .

Foto: Studentské koleje v Praze. Kde bydlí pražští vysokoškoláci?

11.září
Co se týče vysokoškolského studia, hlavní město nabízí patrně nejširší výběr univerzit, škol a oborů. Když však studenti přijedou do Prahy studovat, musí také někde Celý článek The post Foto: Studentské koleje v Praze. Kde bydlí pražští vysokoškoláci? appeared first on StudentMag .

Studentské koleje v Ostravě. Kde žijí studenti VŠB, OSU a dalších škol?

10.září
Vedle hlavního města Prahy a moravské metropole Brna je i Ostrava, centrum Moravskoslezského kraje, městem, kam se jezdí studovat. Jaké studentské koleje v Ostravě najdete? Celý článek The post Studentské koleje v Ostravě. Kde žijí studenti VŠB, OSU a dalších škol? appeared first on StudentMag .

Studentské koleje v Brně. Kde bydlí studenti MUNI, VUT či MENDELU?

5.září
Vedle Prahy je i Brno městem, jež skrývá řadu kvalitních univerzit a vysokých škol, kam jezdí studovat lidé z celé – a nejen naší – Celý článek The post Studentské koleje v Brně. Kde bydlí studenti MUNI, VUT či MENDELU? appeared first on StudentMag .

Co si sbalit na kolej? Vybrali jsme 11 věcí, které nesmíte zapomenout

3.září
Že bude třeba vzít si na kolej oblečení, zubní pastu a notebook, to napadne každého. Máte pocit, že ale stále na něco důležitého zapomínáte? Vybrali Celý článek The post Co si sbalit na kolej? Vybrali jsme 11 věcí, které nesmíte zapomenout appeared first on StudentMag .

Kde získat potvrzení o studiu a jak ho využijete?

31.srpna
Nejeden student se snaží ušetřit co možná nejvíce finančních prostředků. S tímto problémem vám pomůže potvrzení o studiu. Vyřiďte si s ním studentské slevy na Celý článek The post Kde získat potvrzení o studiu a jak ho využijete? appeared first on StudentMag .

19 důvodů, proč je sestavování rozvrhu na VŠ největší pozemské utrpení

27.srpna
Ti, kterým rozvrhy sestavuje univerzita, nadávají, jak je to nefér a že si je chtějí taky poskládat sami. Ale to jen proto, že netuší, jaká Celý článek The post 19 důvodů, proč je sestavování rozvrhu na VŠ největší pozemské utrpení appeared first on StudentMag .

Jak probíhá zápis na vysokou školu? Poradíme vám, na co nezapomenout

22.srpna
Po přijetí na vysokou školu je nutné se osobně zúčastnit zápisu do prvního ročníku studia. Podívejte se, na co si dát pozor při svém prvním Celý článek The post Jak probíhá zápis na vysokou školu? Poradíme vám, na co nezapomenout appeared first on StudentMag .

Jak si sestavit rozvrh na VŠ? Podívejte se, co všechno vzít v potaz

21.srpna
Doba, kdy jste v osm hodin ráno zasedli do školních lavic a končili v brzkých odpoledních hodinách, je dávno pryč. Školní hodiny jsou vyměněny za Celý článek The post Jak si sestavit rozvrh na VŠ? Podívejte se, co všechno vzít v potaz appeared first on StudentMag .

6 tipů, jak zvládnout první rok na VŠ. Účast na přednáškách dělá divy

20.srpna
Režim vysokých škol je velmi odlišný od škol středních a studentům dělá problém mu přivyknout. Docházka na většinu přednášek není povinná, v průběhu semestru neprobíhá Celý článek The post 6 tipů, jak zvládnout první rok na VŠ. Účast na přednáškách dělá divy appeared first on StudentMag .

Jak třídit odpad? Víme, co kam vyhodit a co do kontejneru nepatří

16.srpna
V České republice je rozmístěno více než čtvrt milionu kontejnerů na tříděný odpad. Rozebereme si, co patří do plastů, skla, papírů, kovů, a upozorníme na záležitost Celý článek The post Jak třídit odpad? Víme, co kam vyhodit a co do kontejneru nepatří appeared first on StudentMag .

Známe 16 důvodů, proč se těšit do školy. Piškvorky, bufet i exkurze

15.srpna
Nový školní rok už zase klepe na okno a citlivým školáčkům vhání strach do očí. Instinkt a Karel Jaromír Erben by nám radili, abychom to Celý článek The post Známe 16 důvodů, proč se těšit do školy. Piškvorky, bufet i exkurze appeared first on StudentMag .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes