StudentMag

Popis:

Magazín pro studenty

URL:

http://studentmag.topzine.cz

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

3,5 položek/týden

Připravte si alkoholické koktejly pro slunné dny. Zachutnají každému

17:29
Léto je za okny a venkovní teplota stoupá. Proto jsme se rozhodli upustit od receptu na pokrmy a přinést vám tři návody na osvěžující nápoje Celý článek The post Připravte si alkoholické koktejly pro slunné dny. Zachutnají každému appeared first on StudentMag .

Recept na domácí pizzu. Udělejte si ji sami doma za minimum peněz

14.července
Proč utrácet za donášku nebo mraženou pizzu, když se její těsto skládá jen z pár surovin, které vás dohromady nevyjdou ani na dvacet korun. Obložit Celý článek The post Recept na domácí pizzu. Udělejte si ji sami doma za minimum peněz appeared first on StudentMag .

Jak přežít autoškolu? Víme, jak zahnat stres a zvládnout závěrečné zkoušky

13.července
Nutným zlem k tomu, abyste se mohli po silnicích prohánět jako drak ve vlastním autě, je absolvovat kurz autoškoly. Jak takovou autoškolu přežít? Přinášíme pár Celý článek The post Jak přežít autoškolu? Víme, jak zahnat stres a zvládnout závěrečné zkoušky appeared first on StudentMag .

Nejlepší studentské vtipy. Co se traduje o současných studentech

12.července
Studentský život skýtá vedle té trošky zábavy také spoustu nezvladatelných povinností a problémů. Naštěstí jsou studenti lidé se smyslem pro humor a umějí se svým Celý článek The post Nejlepší studentské vtipy. Co se traduje o současných studentech appeared first on StudentMag .

Kde se píše n a kde nn: Jednoduchý návod, jak zdvojování odlišovat

11.července
Tápete při psaní n a nn? Stačí se naučit rozlišovat pár základních pravidel. Přestože výslovnost daných slov nás může zmást, neměli byste se nechat ošálit. Celý článek The post Kde se píše n a kde nn: Jednoduchý návod, jak zdvojování odlišovat appeared first on StudentMag .

Přinášíme 14 tipů, jak se obklopit cizím jazykem, když nemáte na letenku

9.července
Každému, kdo se učí cizí jazyk, ohromě prospěje, když na nějakou dobu odjede do země, kde se ona řeč používá. Pokud však nepatříte mezi zazobané Celý článek The post Přinášíme 14 tipů, jak se obklopit cizím jazykem, když nemáte na letenku appeared first on StudentMag .

Jak zlepšit výslovnost v cizím jazyce? Přinášíme 6 užitečných tipů

3.července
Bojujete s výslovností cizího jazyka? Ne každý na ni má talent a někteří z nás musí na svém mluveném projevu pracovat holt usilovněji než jiní. Celý článek The post Jak zlepšit výslovnost v cizím jazyce? Přinášíme 6 užitečných tipů appeared first on StudentMag .

5 rad jak se naučit cizí jazyk od lidí, co mluví více jak 4 jazyky

2.července
Angličtina je povinnost. Věta, kterou dnes slyšíte všude. Jak se ji ale spolehlivě naučit, když nemáte na drahé jazykové kurzy? Někteří se cizí řeči naučí Celý článek The post 5 rad jak se naučit cizí jazyk od lidí, co mluví více jak 4 jazyky appeared first on StudentMag .

Přinášíme 15 nepřeložitelných slov: dokážete si s nimi poradit?

1.července
Znáte ten pocit, když chcete někomu něco říct, ale nenapadá vás to pravé slovo a vše musíte říct „strašně složitě“? Inspirujte se u těchto nepřeložitelných Celý článek The post Přinášíme 15 nepřeložitelných slov: dokážete si s nimi poradit? appeared first on StudentMag .

7 způsobů, jak se postarat o to, aby váš mozek přes prázdniny neroztál

30.června
Škola neskončila navždy. Pokud se tedy po prázdninách chystáte opět do školních lavic. Jistě vás čeká dobře známý nával hrůzy z prvních úkolů a z prvního učení. Celý článek The post 7 způsobů, jak se postarat o to, aby váš mozek přes prázdniny neroztál appeared first on StudentMag .

Jak se učit španělštinu online. 7 aplikací a služeb pro studium doma a zdarma

30.června
Chcete se rychle naučit španělsky, ale nechcete chodit na kurzy nebo platit soukromého lektora? Zkuste to online, pomocí aplikací, videí a interaktivních webových stránek. Přinášíme Celý článek The post Jak se učit španělštinu online. 7 aplikací a služeb pro studium doma a zdarma appeared first on StudentMag .

Levné studium v zahraničí. 11 tipů jak ušetřit

28.června
Studovat v cizině vás nebo vaše rodiče nemusí finančně zničit, stačí využít pár cyhtrých tipů, díky kterým můžete ušetřit za školné, cestování i studentský život Celý článek The post Levné studium v zahraničí. 11 tipů jak ušetřit appeared first on StudentMag .

Jak si říct o povýšení? Vybrali jsme 7 tipů, které vám pomohou

28.června
Sedíte na svém postu už nějaký ten čas a cítíte, že byste si zasloužili odměnu v podobě povýšení, případně vyššího platu? Naše tipy vám pomohou Celý článek The post Jak si říct o povýšení? Vybrali jsme 7 tipů, které vám pomohou appeared first on StudentMag .

10 důvodů, proč se vám nedaří povýšit v práci. Jaké máte zabijáky kariéry

27.června
Pracovní kariéra zřídkakdy sleduje lineární trajektorii. Je možné že místo hladkého postupu vpřed se posunujete spíš vzad nebo zažíváte stagnaci. Přinášíme vám 10 možných důvodů, Celý článek The post 10 důvodů, proč se vám nedaří povýšit v práci. Jaké máte zabijáky kariéry appeared first on StudentMag .

Jak se dostat do armády ČR? Mladý voják musí mít minimálně výuční list

25.června
Být vojákem zatoužil být alespoň jednou v životě snad každý muž, většinou ale jde o dětské sny. Pokud však patříte k těm, které touha bránit vlast Celý článek The post Jak se dostat do armády ČR? Mladý voják musí mít minimálně výuční list appeared first on StudentMag .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes