Václav Šubrt

Vztahuje se k

Plzeň má další mečbol k titulu. Havel: Věřím, že fanoušky potěšíme

18.května » Deník.cz
/ROZHOVOR/ V utkání proti Slovácku nenastoupil, odpykával si trest za čtyři žluté karty. Do zápasu s Teplicemi (v sobotu v 16.00), který může rozhodnout o titulu, už je ale obránce Viktorie Plzeň Milan Havel připraven.

Plzeňské opory nabírají formu: nejen gólový Krmenčík a aktivní Petržela

2.února » iSport.cz
Legrace stranou. S nástupem herního soustředění ve Španělsku už plzeňští fotbalisté evidentně nechtějí na hřišti cokoliv podcenit. Po přídělech se Salcburkem (0:5) i s čínskou Šanghají (1:5) nastoupilo ve čtvrtek proti Legii Varšava úplně jiné muž...

Hokej, cenzura a kajícník pod maskou

14.května » blog.idnes.cz
Podivná aféra se rozpoutala kolem německého hokejového brankáře Thomase Greisse. Jakýsi bdělý občan si povšiml, že Greiss na instagramu lajkoval příspěvky útočící na americkou prezidentskou kandidátku Hillary Clintonovou.

Čtyřdenní pracovní týden – utopie, nebo blízká budoucnost? Část I.

27.února » blog.idnes.cz
Když se krátce po 2. světové válce většinově prosadil pětidenní pracovní týden s volnými sobotami, domnívalo se hodně ekonomů, sociologů i politiků, že jde o začátek procesu, který bude v brzké budoucnosti pokračovat.

Fanoušci Viktorie Plzeň se zítra sejdou v Doosan Aréně. Připravena je rozlučka s rokem 2016

12.prosince » Plzeň.cz
Po vzoru dvou předvánočních setkání, která se u fanoušků Viktorie Plzeň dočkala velice pozitivní odezvy, připravil i letos plzeňský klub pro své příznivce vánoční akci přímo v prostorách Doosan Areny. V úterý 13. prosince od 17:30 zvou fotbalisté ...

Bezedný měšec centrálních bank a soumrak monetarismu

30.září » blog.idnes.cz
Už déle než 40 let se centrální banky po celém světě při svém jednání řídí doktrínou monetarismu, kterou v 70. letech do ekonomické praxe prosadil známý ekonom Milton Friedman.

Tyranie malých voleb

6.srpna » blog.idnes.cz
V poslední době učinily autority zodpovědné za naši vzdělávací soustavu povážlivé zjištění, že máme stále více vystudovaných ekonomů a zároveň nedostatek technicky vzdělaných lidí.

Rozhovor čísla: Ing. Václav Šubrt, Wetest

31.května » Pneurevue.cz
Na první pohled to na mě působí, jako by to vše bylo včera. Spoluzakladatel společnosti Wetest pneu, Ing. Václav Šubrt, vypráví o začátcích na českém trhu s takovou přesností, že chybí už jen údaje o čase, v kolik to bylo hodin, aby se nám dostalo...

Sokol v Turnově patří k nejstarším tělocvičným jednotám

10.května » sportovnilisty.cz
Po vzniku tělocvičné jednoty v Praze začala i další města zakládat svoje tělocvičné jednoty. Po Praze to byla Příbram, Nová Paka, Jaroměř, Jičín, Kutná Hora, Kolín a Turnov, který se také rozhodl založit svoji jednotu. K samotnému rozhodnutí o zal...
Dana Čírtková - Mluvčí KŘP kraje Vysočina
Gabriela Koukalová - Česká biatlonistka
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Václav Šubrt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Šubrt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes