Nikol Šubrtová

Related to

Tímto cvikem spálíte asi nejvíce kalorií za krátký čas. Jak se cvičí aktuální hit tělocvičen a jaká jsou jeho rizika?

17:51 » LUI
Existují věci, které jsou tak nějak všeobecně v nemilosti. Jde hlavně o tři věci: tchýně, daně a angličáky. Kvůli lásce, přežití ve společnosti, radosti z pohybu a touze po vysportovaném těle se přesto ke kontaktu s nimi mnozí uchylujeme. Všechny ...

Paleospánek jako nový elixír mládí! Odborníci slibují zlepšení kvality života, vzhledu a celkového zdraví. Rozdíl poznáte už za

20.February » LUI
„Jsem mrtvá? Doufám, že jo.“ Pokud také máte těžká rána a budíte se dezorientovaní jako lesní včela na meetingu SPD za současného proklínání své existence a narážení do nábytku, svojí ženy a psa, je dost možné, že nemáte prostě dost spánku.

Průlomová studie: Jistá míra a druhy cvičení vám mohou výrazně uškodit podobně jako nezdravý životní styl

30.June » LUI
Dlouhodobá studie přinesla překvapivé výsledky, které ukázaly, že i tolik opěvovaný pohyb může mít dlouhodobě negativní účinky na oběhový systém a vaše šance na dlouhý život.

Proč jsou kocoviny o tolik horší, když jsme starší?

29.June » LUI
Také jste si všimli, že máte s přibývajícím věkem mnohem horší a delší kocoviny? Vědci mají řadu teorií, proč to tak je.

Vědci zřejmě objevili vakcínu proti stresu. Odpověď na mnoho psychických problémů našli v přírodě

23.June » LUI
Dát si nějaký prášek a být i v náročné situaci zcela v klidu, aniž byste ale zároveň šli šejdrem a museli překračovat růžové slony jako po požití omamných látek? Brzy nemusí jít jen o utopii.

Psi se evolučně přizpůsobili soužití s lidmi, výsledkem jsou „smutné psí oči“. Manipulují s námi němé tváře?

22.June » LUI
Slovní spojení „dělat na někoho psí oči“ zcela zlidovělo. Vědci nyní zjistili, že u psů nejde o náhodu, ale o evoluční změnu reagující na soužití s lidmi.

Fitness trendem pro léto 2019 jsou zvířecí pohyby, kterými skvěle zhubnete a budete se cítit mnohem lépe ve vlastním těle

15.June » LUI
Čím dál více lidí přestává bavit táhnout se přes ucpané město do posilovny a tam se na opocených strojích střídat s davem jiných cvičenců. Oblibu tak získává svobodné cvičení s vlastním tělem, které je možné provozovat kdykoli a kdekoli.

V srpnu se uskuteční první velký pochod heterosexuálů jako reakce na pochody hrdosti homosexuálů

8.June » LUI
V komentářích k článkům o Prague Pride se po tom tolik volalo, že jaké je to nefér, že heterosexuálové také nemají svůj pochod hrdosti. Již hořekovat netřeba, je to tady.

Nový a velmi podivný trend ve světě moderního seznamování a randění: Tindstagramming

6.June » LUI
Lidí je vážně spousta. Nových trendů v seznamování je také spousta. Jen hezkých vztahů je hodně málo. A nejnovější z trendů ve světě randění tomu rozhodně nepřidá.

Výzkum odhalil, jak scénáře z pornografie lidé prožívají doopravdy. Kterých poloh se nejvíc bojíme?

2.June » LUI
Běžný život opravdu nežijeme v pornu a většina cest výtahem skutečně nekončí vášnivým sexem s nečekaně vysportovaným kolegou v obleku. Vrcholem akce bývá v reálu to, že někdo ve výtahu „upustí ducha“ a všem je pak ještě tři patra trapně.

Nová bizarní služba vám za peníze pomůže zvládnout rozchod s partnerem

1.June » LUI
Jistě víte, že existují svatební koordinátoři a celé společnosti, které vám za nemalý peníz ulehčí plánování a provedení svatby. Už jsou zde ale i firmy, které vám pomohou s řešením situace tak nějak opačné, tedy s rozchodem.
Priscilla Presley - Americká herečka
Penélope Cruz - Španělská herečka

Tato informační stránka o Nikol Šubrtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikol Šubrtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes