15
new stories - click to show

Jiří Sucharda

Related to

Teplé počasí a tající sníh zvedly hladiny řek. Mandava ve středu dosáhla prvního povodňového stupně

8.February » edecinsko.cz
Děčínsko - Český hydrometeorologický ústav vydal začátkem února výstrahu před povodňovou bdělostí. Vytrvalý déšť, teplé počasí a tání sněhu zapříčinily, že hladiny řek začaly stoupat. Mandava prvního povodňového stupně dosáhla 3. února v 22:10 hod...

Ve Varnsdorfu lidé žádali o pomoc město kvůli vystěhování z bytů

28.January » Seznam Zprávy
Ve Varnsdorfu na Děčínsku dnes odpoledne demonstrovalo zhruba padesát lidí. Žádali, aby město zajistilo bydlení pro rodiny, které vystěhoval soukromý vlastník z bytů v panelovém domě v Kovářské ulici.

Drsný smyk u Varnsdorfu: Auto skončilo ve škarpě

27.December » Blesk.cz
Sníh na silnici nezvládl řidič auta z okolí Varnsdorfu. Pod horizontem kopce Šébr dostal smyk, prorazil svodidla a skončil s autem v příkopu.

Výzdobu vánočního stromu ve Varnsdorfu poničil vandal. Dopadla ho policie

23.December » Děčínský deník
Světelnou výzdobu na městském vánočním stromu poničil vandal v pondělí 21. prosince kolem desáté hodiny večerní. Pachatele dopadli strážníci městské policie krátce po tom, co čin spáchal.

Výzdobu vánočního stromu poničil vandal

23.December » Varnsdorf
V pondělí 21. prosince kolem desáté večer poničil vandal světelnou výzdobu na městském vánočním stromu. Strážníci městské policie pachatele krátce po činu dopadli.

Roušky v ghettu? Zbytečnost. Problémové lokality zaměstnávají strážníky

7.November » Mostecký deník
Desítky oznámení řešili v uplynulých dnech strážníci na mnoha místech v souvislosti s dodržováním opatření proti šíření koronaviru. V Mostě jsou problémy zejména v sociálně vyloučené lokalitě Stovky. Podobnou zkušenost mají strážníci i v jiných mě...

Na radnici ve Varnsdorfu zasahovala kriminální policie kvůli zkušebním komisařům autoškol

7.October » ČRo Sever
Kriminální policie zasahovala 6. října odpoledne na radnici ve Varnsdorfu. Podle místostarosty Jiřího Suchardy z ODS přišli policisti kvůli zkušebním komisařům autoškoly.

Po kauze nelegálních smluv na měření rychlosti řeší Varnsdorf špatně zadaná výběrová řízení na opravy bytů

3.September » ČRo Sever
Nové vedení Varnsdorfu řeší další problematické smlouvy. Po kauze nelegálního měření rychlosti ve městě, jež umožnilo bývalé vedení, teď vyšly najevo další špatné smlouvy.

Varnsdorfu hrozí další ztráta. Může přijít až o miliony z dotací na opravy bytů

29.August » Děčínský deník
Po problémech s radary padají na nové varnsdorfské vedení další problémy mající kořeny u předchozí radnice. Nově hrozí, že město bude muset vracet minimálně část dotace, kterou získalo na opravu bytů v Žitavské ulici. Ty měly sloužit pro sociální ...

‚Pusťte nás na hokej.‘ Fankluby z celé republiky spustily iniciativu za návrat diváků do ochozů

27.August » iROZHLAS
Pandemie koronaviru utnula závěr minulé sezony hokejové extraligy a teď minimálně z fanouškovského pohledu ohrožuje i start nového ročníku. Do hledišť hal totiž kvůli vládním nařízením může maximálně pět tisíc diváků. Fankluby českých extraligovýc...

Varnsdorf po radarech řeší další špatné smlouvy, může přijít o miliony

21.August » iDNES.cz
Na nové vedení varnsdorfské radnice se sypou další potíže, které zdědilo po bývalém vedení města v...

Tato informační stránka o Jiří Sucharda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Sucharda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes